kde nak├║pi┼ą?

od 979,00

Najnov┼íie technologick├ę inov├ície s├║ zabudovan├ę do jedine─Źn├ęho IPS panelu s rozl├ş┼íen├şm Ultra HD. V─Ćaka technol├│gii IPS si u┼żijete ┼ípi─Źkov├Ż obraz z ak├ęhoko─żvek uhla bez skreslenia. Pozvite cel├║ rodinu alebo priate─żov a u┼żite si dokonal├Ż z├í┼żitok v podan├ş Smart TV LG 65UJ620V. Modely radu LG UJ620V pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 na Blu-ray a HGL na vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite. LG 65UJ620V up...

LG 65UJ620V - ponuka obchodu

3.5/5
LG 65UJ620V 
info v obchode 979,00 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 65UJ620V

Najnov┼íie technologick├ę inov├ície s├║ zabudovan├ę do jedine─Źn├ęho IPS panelu s rozl├ş┼íen├şm Ultra HD. V─Ćaka technol├│gii IPS si u┼żijete ┼ípi─Źkov├Ż obraz z ak├ęhoko─żvek uhla bez skreslenia. Pozvite cel├║ rodinu alebo priate─żov a u┼żite si dokonal├Ż z├í┼żitok v podan├ş Smart TV LG 65UJ620V.

Modely radu LG UJ620V pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 na Blu-ray a HGL na vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite.

LG 65UJ620V upgraduje ak├Żko─żvek obraz do vy┼í┼íieho rozl├ş┼íenia pomocou funkcie LG 4K Upscaler ÔÇô prvotriednej technol├│gie spracovania obrazu, zvy┼íuj├║cej rozl├ş┼íenie a┼ż na kvalitu 4K.

Pr├şstup na internet, prehr├ívanie filmov, hudby aj ob─ż├║ben├ę slu┼żby, ak├Żmi s├║ Netflix a Amazon, to v┼íetko m├íte teraz na dosah ruky. Jednoduch├í navig├ícia umo┼żn├ş pohodln├ę ovl├ídanie v┼íetk├Żch funkci├ş telev├şzora LG 49UJ620V.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov3
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka30.13 cm
┼á├şrka146.7 cm
V├Ż┼íka91.9 cm
Hmotnos┼ą22.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory