kde nak├║pi┼ą?

od 828,02

Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom. Pr├şstup k internetu, prehr├ívanie filmov a hudby a ob─ż├║ben├ę slu┼żby ako je Netflix a Amazon, to v┼íetko m├íte teraz na dosah ruky. Jednoduch├í navig├ícia prostredn├şctvom magick├ęho ovl├ída─Źa (Magic Remote) umo┼żn├ş pohodln├║ komunik├íciu s telev├şzorom pomocou kurzora, klikanie a rolovanie na obrazovke. Pre v├Ą─Ź┼í├ş ...

LG 55UJ670V - ponuka obchodu

3.5/5
LG 55UJ670V 
info v obchode 828,02 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 55UJ670V

Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom.

Pr├şstup k internetu, prehr├ívanie filmov a hudby a ob─ż├║ben├ę slu┼żby ako je Netflix a Amazon, to v┼íetko m├íte teraz na dosah ruky. Jednoduch├í navig├ícia prostredn├şctvom magick├ęho ovl├ída─Źa (Magic Remote) umo┼żn├ş pohodln├║ komunik├íciu s telev├şzorom pomocou kurzora, klikanie a rolovanie na obrazovke. Pre v├Ą─Ź┼í├ş komfort m├┤┼żete jednotliv├ę funkcie ovl├ída┼ą aj hlasov├Żmi pr├şkazmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka25.9 cm
┼á├şrka123.7 cm
V├Ż┼íka77.2 cm
Hmotnos┼ą17.4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory