kde nakúpiť?

od 539,90

LG 55LJ625V splní vaše sny o obrovskom televízore s nádherným obrazom, ktorý sa stane dominantou akéhokoľvek izby. Na 139 cm totiž prináša detailné Full HD rozlíšení a technológie ako Resolution Upscaler, ktoré produkujú ten najlepší možný obraz. A nezaostáva ani zvuková zložka, ktorú majú na starosť stereo reproduktory s výkonom 20 W a s technológiou Virtual Surround Plus, vďaka ktorej vás zvuk dokonale obklopí zo všetkých strán. Pripravte sa na audiovizuálny orgazmus – či už chcete sledovať pr...

LG 55LJ625V - ponuka obchodu

3.5/5
LG 55LJ625V 
info v obchode 539,90 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypočítaná podľa celkovej brutto hmotnosti dodávaného tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 55LJ625V

LG 55LJ625V splní vaše sny o obrovskom televízore s nádherným obrazom, ktorý sa stane dominantou akéhokoľvek izby. Na 139 cm totiž prináša detailné Full HD rozlíšení a technológie ako Resolution Upscaler, ktoré produkujú ten najlepší možný obraz. A nezaostáva ani zvuková zložka, ktorú majú na starosť stereo reproduktory s výkonom 20 W a s technológiou Virtual Surround Plus, vďaka ktorej vás zvuk dokonale obklopí zo všetkých strán. Pripravte sa na audiovizuálny orgazmus – či už chcete sledovať premiéry hollywoodskych blockbusterov alebo dramatické športové prenosy.

Kompromisy nečakajte ani v oblasti zábavy, kde žiari inovované prostredie webOS. To prináša možnosti, aké majú aj televízory za stovky tisíc. Môžete na veľkej obrazovke prezerať webové stránky, sledovať online obsah aj komunikovať s priateľmi. Stačí sa pripojiť k Wi-Fi. Na úrovni je aj konektorová pripravenosť, kedy vďaka trom HDMI môžete pripojiť napríklad domáce kino či konzolu, zatiaľ čo na USB môžete nahrávať obsah.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a výstupy
Počet HDMI vstupov3
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Slúchadlový výstupÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
Hĺbka28.2 cm
Šírka124.1 cm
Výška77.5 cm
Hmotnosť18 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory