kde nak├║pi┼ą?

od 536,00

Modely radu UJ7507 pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 pre Blu-ray a HGL pre vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite. Vysoko kvalitn├Ż syst├ęm reproduktorov z dielne spolo─Źnosti Harman / Kardon poskytuje naprosto mimoriadny zvukov├Ż p├┤┼żitok. V├Żsledok spolupr├íce s profesion├ílmi v podobe ─Źist├ęho a mohutn├ęho zvuku v plnom rozsahu sa teraz pres├║va do va┼íej ob├Żva─Źky. Pr├şstup k internetu, prehr├ívanie filmov a hud...

LG 49UJ7507 - ponuka obchodu

3.5/5
LG 49UJ7507 
info v obchode 536,00 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 49UJ7507

Modely radu UJ7507 pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 pre Blu-ray a HGL pre vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite.

Vysoko kvalitn├Ż syst├ęm reproduktorov z dielne spolo─Źnosti Harman / Kardon poskytuje naprosto mimoriadny zvukov├Ż p├┤┼żitok. V├Żsledok spolupr├íce s profesion├ílmi v podobe ─Źist├ęho a mohutn├ęho zvuku v plnom rozsahu sa teraz pres├║va do va┼íej ob├Żva─Źky.

Pr├şstup k internetu, prehr├ívanie filmov a hudby a ob─ż├║ben├ę slu┼żby ako je Netflix a Amazon, to v┼íetko m├íte teraz na dosah ruky. Jednoduch├í navig├ícia prostredn├şctvom magick├ęho ovl├ída─Źa (Magic Remote) umo┼żn├ş pohodln├║ komunik├íciu s telev├şzorom pomocou kurzora, klikanie a rolovanie na obrazovke. Pre v├Ą─Ź┼í├ş komfort m├┤┼żete jednotliv├ę funkcie ovl├ída┼ą aj hlasov├Żmi pr├şkazmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka24.7 cm
┼á├şrka110 cm
V├Ż┼íka69.9 cm
Hmotnos┼ą14.1 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory