kde nak├║pi┼ą?

od 478,99

Modely radu UJ7507 pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 pre Blu-ray a HGL pre vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite. Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom. Inovujte ak├Żko─żvek obraz do vy┼í┼íieho rozl├ş┼íenia pomocou funkcie LG 4K Upscaler -prvotriedne ...

LG 43UJ670V - ponuka obchodu

3.5/5
LG 43UJ670V 
info v obchode 478,99 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 43UJ670V

Modely radu UJ7507 pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 pre Blu-ray a HGL pre vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite.

Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom.

Inovujte ak├Żko─żvek obraz do vy┼í┼íieho rozl├ş┼íenia pomocou funkcie LG 4K Upscaler -prvotriedne technol├│gie spracovania obrazu zvy┼íuj├║ce rozl├ş┼íenie a┼ż na kvalitu 4K.

Skvel├í telev├şzia si zasl├║┼żi skvel├Ż zvuk. Preto je model UJ670V okrem tis├şcov syst├ęmu reproduktorov vybaven├Ż tie┼ż siedmimi virtu├ílnymi kan├íly, ktor├ę vytv├íraj├║ viackan├ílov├Ż Ultra Surround efekt.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka23.5 cm
┼á├şrka97.4 cm
V├Ż┼íka63 cm
Hmotnos┼ą10.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory