kde nak├║pi┼ą?

od 498,02

Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom. Najnov┼íie technologick├ę inov├ície s├║ zabudovan├ę do jedine─Źn├ęho IPS panelu s rozl├ş┼íen├şm Ultra HD. V─Ćaka technol├│gii IPS si tak u┼żijete b├íje─Źn├Ż obraz z ak├ęhoko─żvek uhla bez skreslenia. Pozvite cel├║ rodinu alebo priate─żov a u┼żite si dokonal├Ż z├í┼żitok v podan├ş Smart TV od LG. Modely radu UJ6307 pon├║kaj├║ ko...

LG 43UJ6517 - ponuka obchodu

3.5/5
LG 43UJ6517 
info v obchode 498,02 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG 43UJ6517

Modern├Ż a tenk├Ż dizajn telev├şzie skvele zapadne do ka┼żd├ęho interi├ęru. V kombin├ícii so ┼ít├Żlov├Żm stojanom a ├║zkym r├ím─Źekom sa jedn├í o skvostn├Ż doplnok prispievaj├║ce k jedine─Źn├Żm telev├şznym z├í┼żitkom.

Najnov┼íie technologick├ę inov├ície s├║ zabudovan├ę do jedine─Źn├ęho IPS panelu s rozl├ş┼íen├şm Ultra HD. V─Ćaka technol├│gii IPS si tak u┼żijete b├íje─Źn├Ż obraz z ak├ęhoko─żvek uhla bez skreslenia. Pozvite cel├║ rodinu alebo priate─żov a u┼żite si dokonal├Ż z├í┼żitok v podan├ş Smart TV od LG.

Modely radu UJ6307 pon├║kaj├║ kompatibilitu s form├ítmi HDR10 pre Blu-ray a HGL pre vysielanie. Z├ísluhou dynamick├Żch d├ít vytvoren├Żch touto technol├│giou pre ka┼żd├║ sc├ęnu zvl├í┼í┼ą je obsah zobrazen├Ż v lep┼íej kvalite.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka21.9 cm
┼á├şrka97.4 cm
V├Ż┼íka62.5 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory