Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

Ultra HD rozl├ş┼íenie prikov├í va┼íe o─Źi k obrazu dokonalej┼íiemu ne┼ż sama realita! Vn├şmajte dosia─ż nepoznan├ę detaily obrazu, ktor├Ż doslova o┼ż├şva na obrazovke telev├şzora Gogen TVU 55V298 STWEB SMART LED. Displej m├í pomer str├ín 16: 9 a vie zobrazova┼ą sign├íl v rozl├ş┼íen├ş 3 840 ├Ś 2 160 bodov, ─Źo je ┼ítyrikr├ít viac ne┼ż predchodca Full HD. Aktu├ílne ide o ┼ípi─Źku v kvalite zobrazenia, ak├║ si m├┤┼żete v dom├ícnosti dopria┼ą. ─îistotu, ostros┼ą a plynulos┼ą obrazu v ak─Źn├Żch sc├ęnach zaist├ş v├Żkonn├í zobrazovacie technol├│...

Parametre produktu GoGEN TVU 55V298 STWEB

Ultra HD rozl├ş┼íenie prikov├í va┼íe o─Źi k obrazu dokonalej┼íiemu ne┼ż sama realita! Vn├şmajte dosia─ż nepoznan├ę detaily obrazu, ktor├Ż doslova o┼ż├şva na obrazovke telev├şzora Gogen TVU 55V298 STWEB SMART LED. Displej m├í pomer str├ín 16: 9 a vie zobrazova┼ą sign├íl v rozl├ş┼íen├ş 3 840 ├Ś 2 160 bodov, ─Źo je ┼ítyrikr├ít viac ne┼ż predchodca Full HD. Aktu├ílne ide o ┼ípi─Źku v kvalite zobrazenia, ak├║ si m├┤┼żete v dom├ícnosti dopria┼ą. ─îistotu, ostros┼ą a plynulos┼ą obrazu v ak─Źn├Żch sc├ęnach zaist├ş v├Żkonn├í zobrazovacie technol├│gie CMP s frekvenciou 800 Hz.

Telev├şzor Gogen TVU 55V298 STWEB SMART LED pre┼íiel odborn├Żm testovan├şm ─îesk├Żch R├ídiokomunik├íci├ş, a z├şskal certifik├ít DVB-T2. Div├ík, ktor├Ż si zak├║pi t├║to telev├şziu, m├í istotu, ┼że po za─Źat├ş vysielania DVB-T2 je pripraven├Ż prij├şma┼ą ┼ípi─Źkov├Ż digit├ílny obraz. Budete tak pripraven├ş na bl├ş┼żiace sa zmenu, a nemus├şte u┼ż kupova┼ą nov├Ż tuner. Tie┼ż tuner DVB-S2 je pripraven├Ż pre r├Żchle ladenie Skylink FastScan, tak┼że si mo┼żno ihne─Ć u┼ż├şva┼ą najnov┼íie satelitn├ę slu┼żby.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov3
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka26.3 cm
┼á├şrka124.8 cm
V├Ż┼íka78.4 cm
Hmotnos┼ą14.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory