kde nak├║pi┼ą?

od 158,00

Inteligentn├ę hodinky zna─Źky TomTom Runner 2 skvele pom├┤┼żu za─Ź├şnaj├║cim be┼żcom zlep┼íi┼ą ich v├Żkonnos┼ą. Sta─Ź├ş ich nasadi┼ą na z├íp├Ąstie a necha┼ą pracova┼ą pokro─Źil├ę senzory. Dostanete tak dokonal├Ż preh─żad o r├Żchlosti, tempe, vzdialenosti, ale aj o po─Źte sp├ílen├Żch kal├│ri├ş. TomTom Runner 2 s├║ ide├ílne hodinky aj na celodenn├ę nosenie. V─Ćaka mimoriadne pohodln├ęmu remienku s tenk├Żm profilom o nich ani nebudete vedie┼ą. Aj preto v├ím pokojne zmeraj├║ d─║┼żku sp├ínku, ktor├í je pre n├ísledn├ę ┼íportov├ę v├Żkony pomerne d...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
TomTom Runner 2 Black/Anthracite (L) 
2 dni 158,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

TomTom Runner 2 - ponuka obchodu

Parametre produktu TomTom Runner 2

Inteligentn├ę hodinky zna─Źky TomTom Runner 2 skvele pom├┤┼żu za─Ź├şnaj├║cim be┼żcom zlep┼íi┼ą ich v├Żkonnos┼ą. Sta─Ź├ş ich nasadi┼ą na z├íp├Ąstie a necha┼ą pracova┼ą pokro─Źil├ę senzory. Dostanete tak dokonal├Ż preh─żad o r├Żchlosti, tempe, vzdialenosti, ale aj o po─Źte sp├ílen├Żch kal├│ri├ş.

TomTom Runner 2 s├║ ide├ílne hodinky aj na celodenn├ę nosenie. V─Ćaka mimoriadne pohodln├ęmu remienku s tenk├Żm profilom o nich ani nebudete vedie┼ą. Aj preto v├ím pokojne zmeraj├║ d─║┼żku sp├ínku, ktor├í je pre n├ísledn├ę ┼íportov├ę v├Żkony pomerne d├┤le┼żit├í.

Pri zlep┼íovan├ş be┼żeckej kond├şcie neexistuje v├Ą─Ź┼íia odmena, ako je prekonanie predch├ídzaj├║cich, pomal┼í├şch ─Źasov. Tieto hodinky maj├║ ┼ípeci├ílny Pretekov├Ż re┼żim, v ktorom si vyberiete predch├ídzaj├║ci v├Żkon a vrhnete sa do virtu├ílneho preteku so svoj├şm tie┼łom. Ur─Źite vysk├║┼íajte aj intervalov├Ż tr├ęning so striedan├şm r├Żchlych ├║sekov s medzi─Źasom na odpo─Źinok.

Pou┼ż├şvanie hodiniek v├ís bude bavi┼ą. Po─Źas v┼íetk├Żch aktiv├şt toti┼ż jedin├Żm poh─żadom okam┼żite zist├şte v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície. Maxim├ílne pohodlie m├í na svedom├ş aj bezdr├┤tov├í synchroniz├ícia s aplik├íciou vo va┼íom telef├│ne alebo tablete. Odpad├í tak otravn├ę prip├íjanie k├íblom a s┼ąahovanie z├íznamov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
AlarmÁno
 
Tr├ęning
Meranie vzdialenostiÁno
Meranie r├Żchlosti├üno
Spotreba kal├│ri├ş├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnos┼ą50 m
 
Rozmery
┼á├şrka2.2 cm
V├Ż┼íka1.15 cm
H─║bka2.5 cm
Hmotnos┼ą46 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery