kde nak├║pi┼ą?

od 369,00

Inteligentn├ę hodinky od spolo─Źnosti Samsung prich├ídzaj├║ u┼ż vo svojej tretej gener├ícii. Tentoraz sa m├┤┼żete te┼íi┼ą, okrem in├ęho, aj na pln├║ spolupr├ícu nielen s telef├│nmi vybaven├ę syst├ęmom Android, ale aj s iPhonmi. Hodinky Samsung Gear S3 Frontier pon├║kaj├║ 1,3 palcov├Ż displej s rozl├ş┼íen├şm 360 ├Ś 360 pixelov a s├║ priamo ur─Źen├ę najm├Ą na ┼íportov├ę alebo outdoorov├ę pou┼ż├şvanie. Nad┼ítandardn├║ odolnos┼ą navy┼íe potvrdzuje aj arm├ídny ┼ítandard MIL-STD-810G a sn├şma─Ź srdcov├ęho tepu. Napriek tomu v┼íak pon├║ka ve─żk...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 
2 dni 369,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Samsung Gear S3 Frontier - ponuka obchodu

Parametre produktu Samsung Gear S3 Frontier

Inteligentn├ę hodinky od spolo─Źnosti Samsung prich├ídzaj├║ u┼ż vo svojej tretej gener├ícii. Tentoraz sa m├┤┼żete te┼íi┼ą, okrem in├ęho, aj na pln├║ spolupr├ícu nielen s telef├│nmi vybaven├ę syst├ęmom Android, ale aj s iPhonmi. Hodinky Samsung Gear S3 Frontier pon├║kaj├║ 1,3 palcov├Ż displej s rozl├ş┼íen├şm 360 ├Ś 360 pixelov a s├║ priamo ur─Źen├ę najm├Ą na ┼íportov├ę alebo outdoorov├ę pou┼ż├şvanie.

Nad┼ítandardn├║ odolnos┼ą navy┼íe potvrdzuje aj arm├ídny ┼ítandard MIL-STD-810G a sn├şma─Ź srdcov├ęho tepu. Napriek tomu v┼íak pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo funkci├ş. Podarilo sa integrova┼ą GPS, barometer a ─Ćal┼íie potrebn├ę senzory na ├║plne samostatn├ę fungovanie aj bez sp├írovan├ęho telef├│nu. Pri behan├ş sa tak pohodlne zaob├şdete bez zbyto─Źnej z├í┼ąa┼że naviac. Displej je kryt├Ż sklom Gorilla Glass SR+, ktor├ę je ur─Źen├ę pr├íve pre nosite─żn├║ elektroniku. Okolo displeja op├Ą┼ą nech├Żba oto─Źn├Ż prstenec, je v┼íak obohaten├Ż o ├║plne nov├ę funkcie. Napr├şklad n├şm m├┤┼żete prija┼ą alebo odmietnu┼ą hovor ─Źi ukon─Źi┼ą bud├şk.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
Denn├Ż ─Źas├üno
StopkyÁno
 
Tr├ęning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Meranie vzdialenostiÁno
Meranie r├Żchlosti├üno
Spotreba kal├│ri├ş├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
V├Ż┼íkomer a barometer├üno
GPSÁno
 
Rozmery
┼á├şrka4.6 cm
V├Ż┼íka1.29 cm
H─║bka4.9 cm
Hmotnos┼ą62 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery