Garmin Forerunner 735XT HR

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 479,00

Modern├ę GPS hodinky Forerunner 735XT s├║ ide├ílnym pomocn├şkom pre v┼íetk├Żch vytrvalostn├Żch ┼íportovcov, zvl├í┼í┼ą pre priaznivcov triatlonu. Prekvapia v├ís ┼íirokou ponukou funkci├ş, kompaktn├Żmi rozmermi a n├şzkou hmotnos┼ąou. S├║ prisp├┤soben├ę aj pre ┼íportovcov s men┼í├şm z├íp├Ąst├şm, tak┼że skvele padn├║ aj ┼íportuj├║cim ┼żen├ím. S├║ vybaven├ę vstavan├Żm optick├Żm sn├şma─Źom tepu. Hodinky sa m├┤┼żu p├Ż┼íi┼ą vysokocitliv├Żm GPS prij├şma─Źom, ktor├Ż presne zmeria va┼íu aktu├ílnu polohu. V┼íetky ├║daje sa zobrazuj├║ na preh─żadnom LCD disple...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin Forerunner 735XT Midnight blue & Frost blue Run Bundle viac pon├║k
2 dni 479,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin Forerunner 735XT HR - ponuky obchodu

Parametre produktu Garmin Forerunner 735XT HR

Modern├ę GPS hodinky Forerunner 735XT s├║ ide├ílnym pomocn├şkom pre v┼íetk├Żch vytrvalostn├Żch ┼íportovcov, zvl├í┼í┼ą pre priaznivcov triatlonu. Prekvapia v├ís ┼íirokou ponukou funkci├ş, kompaktn├Żmi rozmermi a n├şzkou hmotnos┼ąou. S├║ prisp├┤soben├ę aj pre ┼íportovcov s men┼í├şm z├íp├Ąst├şm, tak┼że skvele padn├║ aj ┼íportuj├║cim ┼żen├ím. S├║ vybaven├ę vstavan├Żm optick├Żm sn├şma─Źom tepu. Hodinky sa m├┤┼żu p├Ż┼íi┼ą vysokocitliv├Żm GPS prij├şma─Źom, ktor├Ż presne zmeria va┼íu aktu├ílnu polohu. V┼íetky ├║daje sa zobrazuj├║ na preh─żadnom LCD displeji hodiniek. Ale m├┤┼żete sa na ne pozrie┼ą aj na svojom smartf├│ne alebo po─Ź├şta─Źi.

Hodinky v├ím pom├┤┼żu vyhodnoti┼ą be┼żeck├║ techniku pomocou podrobn├Żch ┼ítatist├şk "Running Dynamics", ktor├ę v├ím napr├şklad zmeraj├║ dobu kontaktu nohy so zemou, d─║┼żku kroku, v├Ż┼íku odrazu ─Źi podiel pou┼żitia ─żavej a pravej nohy. Otestuj├║ va┼íu kond├şciu po─Źas tr├ęningu, ale aj v jeho prv├Żch min├║tach. Pod─ża v├í┼ího v├Żkonu odhalia pr├şpadn├ę pretr├ęnovanie a navrhn├║ tie┼ż dobu odpo─Źinku.

Na sledovanie pokro─Źil├Żch ┼ítatist├şk z behu je potrebn├ę vybavi┼ą hodinky hrudn├Żm sn├şma─Źom Garmin HRM-Tri alebo HRM-Run.
Ideálne na bicykel

Na cyklistiku s├║ hodinky vybaven├ę radom ┼íikovn├Żch funkci├ş. Ocen├şte predov┼íetk├Żm sn├şma─Ź r├Żchlosti, wattmeter ─Źi meranie frekvencie ┼íliapania. Vypo─Ź├ştaj├║ v├ím tie┼ż ukazovatele aer├│bnej vytrvalosti "VO2 max". Okrem toho v├ím zobrazia aktu├ílnu v├Ż┼íku vypo─Ź├ştan├║ cez GPS. Podrobnej┼íie ├║daje ako je v├Ż┼íkov├Ż profil ─Źi ┼ítatistika z├şskan├Żch a straten├Żch v├Ż┼íkov├Żch metrov si n├ísledne m├┤┼żete zobrazi┼ą v denn├şku Garmin Connect.

Na v├Żpo─Źet VO2 max je potrebn├ę pripoji┼ą hrudn├Ż sn├şma─Ź HRM-Run alebo HRM-Tri!

Zmerajte svoju kond├şciu po─Źas pl├ívania v pr├şrode alebo v krytom baz├ęne. Inteligentn├Ż syst├ęm hodiniek rozpozn├í aj ak├Żm plaveck├Żm sp├┤sobom pl├ívate, zmeria pri tom tempo, po─Źet baz├ęnov a odpl├ívan├║ vzdialenos┼ą. N├íro─Źn├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż ocenia zaznamen├ívanie po─Źtu z├íberov ruky a vyhodnotenie celkovej efektivity pl├ívania pomocou SWOLF sk├│re.

Na sledovanie pokro─Źil├Żch ┼ítatist├şk z pl├ívania je potrebn├ę vybavi┼ą hodinky hrudn├Żm sn├şma─Źom Garmin HRM-Swim alebo HRM-Tri.

Okrem triatlonov├Żch aktiv├şt zvl├ídnu hodinky tie┼ż rad ─Ćal┼í├şch ┼íportov ako je veslovanie, be┼żeck├ę ly┼żovanie, turistiku ─Źi fitness tr├ęning. Srdcov├Ż tep nemus├şte mera┼ą len po─Źas z├í┼ąa┼że. V─Ćaka n├şzkej hmotnosti ani nespozn├íte, ┼że ich m├íte na ruke. M├┤┼żete tak mera┼ą tep v priebehu cel├ęho d┼ła. Hodinky n├ísledne vyhodnotia ├║daje nielen tepu, ale aj celodennej miery pohybu. Rovnako ich m├┤┼żete necha┼ą zapnut├ę po─Źas sp├ínku, kedy v├ím zmeraj├║ jeho kvalitu.

Po─Źas prepojenia s va┼í├şm smartf├│nom v├ím hodinky m├┤┼żu zobrazi┼ą prich├ídzaj├║ce volania, SMS, e-maily a mno┼żstvo in├Żch notifik├íci├ş, pod─ża va┼íich potrieb. Toto prepojenie m├┤┼że sl├║┼żi┼ą k ─Ćal┼íej zauj├şmavej funkcii. Po─Źas v├Żkonu je mo┼żn├ę v┼íetky z├íkladn├ę inform├ície ako je aktu├ílna poloha, srdcov├Ż tep a r├Żchlos┼ą online pren├í┼ía┼ą na internet. V─Ćaka tomu m├┤┼żu v├í┼í tr├ęning sledova┼ą ─Ćal┼í├ş ─żudia, nech ste kdeko─żvek.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
Denn├Ż ─Źas├üno
StopkyÁno
AlarmÁno
 
Tr├ęning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Meranie vzdialenostiÁno
Meranie r├Żchlosti├üno
Spotreba kal├│ri├ş├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnos┼ą50 m
 
Rozmery
┼á├şrka4.5 cm
V├Ż┼íka4.5 cm
H─║bka1.2 cm
Hmotnos┼ą44 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery