kde nak├║pi┼ą?

od 114,84

-41% z─żava

So ┼ít├Żlov├Żmi, jednoduch├Żmi be┼żeck├Żmi hodinkami s GPS a Elevate - pulzomerom na z├íp├Ąst├ş m├┤┼żete beha┼ą bez hrudn├ęho p├ísu. Monitor aktivity po─Ź├şta va┼íe kroky a sp├ílen├ę kal├│rie po─Źas cel├ęho d┼ła. Po sp├írovan├ş so smartf├│nom sa na displeji zobrazia smart notifik├ície, automaticky sa prenes├║ ├║daje do v├í┼ího konta na Garmin Connect, naviac funkcia LiveTrack a ovl├ídanie hudby, to v┼íetko na va┼íom z├íp├Ąst├ş. Dosahujte svoje ciele v─Ćaka viacer├Żm ┼íportov├Żm profilom, intervalom, vibra─Źn├Żm upozorneniam, ktor├ę v├ís mo...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin Forerunner 35, White viac pon├║k
2 dni 193,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin Forerunner 35 - ponuky v obchodoch

Parametre produktu Garmin Forerunner 35

So ┼ít├Żlov├Żmi, jednoduch├Żmi be┼żeck├Żmi hodinkami s GPS a Elevate - pulzomerom na z├íp├Ąst├ş m├┤┼żete beha┼ą bez hrudn├ęho p├ísu. Monitor aktivity po─Ź├şta va┼íe kroky a sp├ílen├ę kal├│rie po─Źas cel├ęho d┼ła. Po sp├írovan├ş so smartf├│nom sa na displeji zobrazia smart notifik├ície, automaticky sa prenes├║ ├║daje do v├í┼ího konta na Garmin Connect, naviac funkcia LiveTrack a ovl├ídanie hudby, to v┼íetko na va┼íom z├íp├Ąst├ş. Dosahujte svoje ciele v─Ćaka viacer├Żm ┼íportov├Żm profilom, intervalom, vibra─Źn├Żm upozorneniam, ktor├ę v├ís motivuj├║, ako aj u┼żito─Źn├Żm funkci├ím ako Auto Pause a re┼żim Beh/Ch├┤dza. Forerunner 35 maj├║ v┼íetko, ─Źo potrebujete, aby ste svoj beh posunuli na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł.

Forerunner┬« 35 je vybaven├Ż vstavan├Żm optick├Żm sn├şma─Źom pulzu. T├íto technol├│gia vyu┼ż├şva zelen├ę svetlo doplnen├ę o fotodi├│dy - citliv├ę na ├║bytok rozpt├Żlen├ęho svetla, ktor├ę prenik├í do poko┼żky. Prietok krvi (pulz) je sprev├ídzan├Ż absorbovan├şm zelen├ęho svetla a tento ├║bytok zaznamen├ívaj├║ fotodi├│dy. V├Żsledkom je relat├şvne presn├ę meranie pulzu, ktor├ę m├í svoje limity a na rozdiel od be┼żn├ęho pulzomera (hrudn├Ż p├ís) nedok├í┼że zaznamen├íva┼ą variabilitu srdcovej frekvencie. Nedok├í┼że teda poskytova┼ą potrebn├ę ├║daje na ├║rovni vy┼í┼í├şch modelov be┼żeck├Żch hodiniek, ktor├ę vyu┼ż├şvaj├║ sn├şmanie prostredn├şctvom hrudn├ęho p├ísu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prisp├┤sobuje tmavej poko┼żke, ale napr├şklad tetovanie v mieste sn├şmania m├┤┼że by┼ą probl├ęm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
Denn├Ż ─Źas├üno
StopkyÁno
AlarmÁno
 
Tr├ęning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Meranie r├Żchlosti├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnos┼ą50 m
 
Rozmery
┼á├şrka3.55 cm
V├Ż┼íka4.07 cm
H─║bka1.33 cm
Hmotnos┼ą37.3 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery