Garmin Forerunner 30 Optic

Garmin Forerunner 30 Optic

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 145,00

Nový model bežeckých hodiniek Garmin, ktorý je určený pre začínajúcich a rekreačných bežcov. Citlivý GPS prijímač je schopný zaznamenávať vašu trasu pri behu alebo jazde na bicykli, zároveň tiež neustále meria vašu rýchlosť a tempo. Zabudovaný optický snímač meria nepretržite váš srdcový tep, a to priamo na zápästí vašej ruky. Vďaka tomu máte prehľad o hodnotách vášho tepu počas celého dňa, bez nutnosti nosiť hrudný pás. Hodinky Garmin Forerunner 30 Gray Optic sú veľmi ľahké a pohodlne sa nosia,...

Výber overených obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin Forerunner 30, Turquoise viac ponúk
2 dni 145,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 3 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 3 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin Forerunner 30 Optic - ponuky obchodu

Parametre produktu Garmin Forerunner 30 Optic

Nový model bežeckých hodiniek Garmin, ktorý je určený pre začínajúcich a rekreačných bežcov. Citlivý GPS prijímač je schopný zaznamenávať vašu trasu pri behu alebo jazde na bicykli, zároveň tiež neustále meria vašu rýchlosť a tempo. Zabudovaný optický snímač meria nepretržite váš srdcový tep, a to priamo na zápästí vašej ruky. Vďaka tomu máte prehľad o hodnotách vášho tepu počas celého dňa, bez nutnosti nosiť hrudný pás. Hodinky Garmin Forerunner 30 Gray Optic sú veľmi ľahké a pohodlne sa nosia, zároveň však ponúkajú prehľadný LCD displej, vďaka ktorému budete mať neustále prehľad o hodnotách, ktoré chcete sledovať.

Na rozdiel od vyšších modelov nemajú hodinky Garmin Forerunner 30 prednastavené profily pre iné športy ako beh, to ale neznamená, že ich nemôžete pre iné športy používať. Vďaka funkcii Move IQ dokážu vašu športovú aktivitu rozoznať – či už ide o jazdu na bicykli, chôdzu, kardio cvičenia alebo lyžovanie. Hodinky Garmin zároveň neustále slúžia ako krokomer. Merajú váš počet krokov za deň a vypočítavajú vzdialenosť a spálené kalórie. Budú vám tiež kontrolovať plnenie nastavených cieľov a upozorňovať, kedy by ste sa mali začať hýbať.

Hodinky Garmin Forerunner 30 vám na základe nameraných dát spočítajú hodnotu VO2 Max, čo je ukazovateľ aeróbnej zdatnosti. Vďaka tomu budete mať prehľad o tom, v akej ste kondícii a môžete sledovať, ako sa zlepšujete. Zároveň si môžete hodinky prepojiť s telefónom – stačí si nainštalovať aplikáciu Garmin Connect Mobile a dáta sa vám budú ukladať do tréningového denníka. Zaujímavá je tiež funkcia LiveTrack, vďaka ktorej môžete umožniť vašim známym, aby videli vašu aktuálnu polohu pri behu alebo inej aktivite.

Hodinky Garmin Forerunner 30 nie sú len nástroj na meranie hodnôt. Umožňujú tiež prepojenie s tréningovým denníkom Garmin Connect. Vďaka tomuto on-line denníku, ktorý zhromažďuje, vyhodnocuje a zdieľa dáta z vašich hodiniek, budete mať dokonalý prehľad o svojich športových pokrokoch. Denník je prístupný cez počítač prostredníctvom webovej stránky alebo mobilnej aplikácie Garmin Connect určenej pre Android, iOS a Windows mobilné zariadenia. Vďaka tréningovému denníku si ľahko zobrazíte všetky športy a vďaka GPS záznamu si budete môcť zobraziť aj mapu, kde ste sa pohybovali. Nechýba ani možnosť zdieľania, jednoducho sa tak s priateľmi podelíte o svoje dosiahnuté ciele alebo sa s nimi môžete porovnávať.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Základné funkcie
Denný časÁno
StopkyÁno
KalendárÁno
 
Tréning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Meranie vzdialenostiÁno
Meranie rýchlostiÁno
Spotreba kalóriíÁno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnosť50 m
 
Rozmery
Šírka3.55 cm
Výška4.07 cm
Hĺbka1.33 cm
Hmotnosť37.3 g
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Športtestery