kde nak├║pi┼ą?

od 324,00

Garmin prin├í┼ía na trh tento ┼ípi─Źkov├Ż ┼íporttester, nes├║ci ozna─Źenie Forerunner 235 Optic, ktor├Ż je n├ístupcom popul├írneho modelu Garmin Forerunner 230. Oproti svojmu predchodcovi sa l├ş┼íi v jednej z├íkladnej veci, a to tak├ę, ┼że na sn├şmanie srdcov├ęho tepu nepotrebuje ┼żiadny hrudn├Ż p├ís. M├í toti┼ż zabudovan├Ż optick├Ż sn├şma─Ź, ktor├Ż meria tep priamo na z├íp├Ąstie. V─Ćaka tomu u┼ż nebudete ni─Ź├şm zbyto─Źne za┼ąa┼żovan├ş a obmedzovanie pri pohybe. V┼íetky zvolen├ę inform├ície s├║ zobrazovan├ę na ve─żkom a prehlednom LCD di...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin Forerunner 235, Black & Grey viac pon├║k
2 dni 324,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin Forerunner 235 - ponuky obchodu

Parametre produktu Garmin Forerunner 235

Garmin prin├í┼ía na trh tento ┼ípi─Źkov├Ż ┼íporttester, nes├║ci ozna─Źenie Forerunner 235 Optic, ktor├Ż je n├ístupcom popul├írneho modelu Garmin Forerunner 230. Oproti svojmu predchodcovi sa l├ş┼íi v jednej z├íkladnej veci, a to tak├ę, ┼że na sn├şmanie srdcov├ęho tepu nepotrebuje ┼żiadny hrudn├Ż p├ís. M├í toti┼ż zabudovan├Ż optick├Ż sn├şma─Ź, ktor├Ż meria tep priamo na z├íp├Ąstie. V─Ćaka tomu u┼ż nebudete ni─Ź├şm zbyto─Źne za┼ąa┼żovan├ş a obmedzovanie pri pohybe. V┼íetky zvolen├ę inform├ície s├║ zobrazovan├ę na ve─żkom a prehlednom LCD displeji.

Chv├íli┼ą sa m├┤┼że aj sol├şdne v├Żdr┼żou Li-Ion bat├ęria, ktor├í ho dok├í┼że ┼żivi┼ą po dobu a┼ż 11 hod├şn pri zapnutej GPS a dokonca a┼ż 5 t├Ż┼żd┼łov v re┼żime hodiniek. Navy┼íe je tento model dovybaven├Ż io multi┼íportov├Ż profily - bicykel, beh a ostatn├ş.

Novinkou je tie┼ż mo┼żnos┼ą vyu┼żitia ┼íporttestera ako chytr├ę hodinky, kedy je mo┼żn├ę jednoducho sp├írova┼ą pomocou Bluetooth s va┼í├şm Android alebo iOS smartf├│nom. Hodinky potom dok├í┼żu zobrazi┼ą inform├ície o prich├ídzaj├║cich / zme┼íkan├Żch hovoroch, SMS, emailoch a ─Ćal┼í├şch notifik├íci├ích. Dokonca budete m├┤c┼ą pohodlne odosiela┼ą nameran├ę d├íta priamo na tr├ęningov├Ż server alebo na┼żivo sledova┼ą ┼íportovcov na trati pomocou funkcie Live Tracking.

Samozrejmos┼ąou je GPS ─Źip ─Źi podpora pr├şjmu rusk├ęho satelitn├ęho syst├ęmu GLONASS. Nemus├şte teda u┼ż dokupova┼ą ┼żiadne extern├ę prij├şma─Źa. GPS sign├íl je ve─żmi presn├Ż a nasko─Ź├ş v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd - ne┼ż sa rozcvi─Ź├şme, bud├║ hodinky u┼ż d├ívno pripraven├ę. Hodinky s├║ ┼ípeci├ílne vyroben├ę pre be┼żcov, ale pou┼żi┼ą ich m├┤┼żu aj cyklisti, inline kor─Źuliari, ly┼żiari a ─Ćal┼íie vyzn├íva─Źi akt├şvneho ┼żivota.

Forerunner 235 zobrazuje okrem in├ęho aktu├ílne alebo priemern├ę tempo, napr├şklad po ka┼żdom kilometri (volite─żne) v├ím hodinky zap├şpaj├║ a zobraz├ş ─Źas na tomto ├║seku. Prin├í┼ía aj pokro─Źil├ę tr├ęningov├ę funkcie, ako s├║ intervalov├ę tr├ęningy vr├ítane ich pl├ínovania a zvukov├ęho a vibra─Źn├ęho upozornenia. Intervaly s├║ zauj├şmav├Żm spestren├şm tr├ęningu, na online denn├şka si vyberiete z prednastaven├Żch, alebo si zostav├şte svoje a potom nahr├íte do hodiniek. Tie v├ís potom bud├║ in┼ítruova┼ą, kedy m├íte zr├Żchli┼ą, spomali┼ą a ako dlho v tejto intenzite be┼ża┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
Denn├Ż ─Źas├üno
AlarmÁno
 
Tr├ęning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Meranie vzdialenostiÁno
Meranie r├Żchlosti├üno
Spotreba kal├│ri├ş├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnos┼ą50 m
 
Rozmery
┼á├şrka4.6 cm
V├Ż┼íka4.6 cm
H─║bka1.3 cm
Hmotnos┼ą42 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery