kde nak├║pi┼ą?

od 398,00

Vodoodoln├ę ┼íportov├ę hodinky s GPS a v├Ż┼íkomerom - Apple Watch Series 3, ktor├ę pote┼íia va┼íe telo aj du┼íu ÔÇô skvelo vyzeraj├║, udr┼żia v├ís v kontakte s okol├şm a predov┼íetk├Żm bud├║ inteligentne sledova┼ą va┼íu aktivitu a pom├┤┼żu v├ím dosahova┼ą lep┼íie v├Żsledky. Aplik├ícia Srdcov├Ż tep, ktor├í je s├║─Źas┼ąou v├Żbavy t├Żchto inteligentn├Żch hodiniek, postr├í┼żi va┼íu tepov├║ frekvenciu a s aplik├íciou D├Żchanie sa nau─Ź├şte, ako odb├║rava┼ą ka┼żdodenn├Ż stres. V┼íetky nameran├ę ├║daje, ktor├ę vyu┼żijete nielen po─Źas tr├ęningu, sa v├ím ...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Apple Watch Series 3, 42mm puzdro z vesm├şrne siv├ęho hlin├şka ÔÇô siv├Ż ┼íportov├Ż remienok viac pon├║k
2 dni 398,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Apple Watch Series 3 42mm - ponuky obchodu

Parametre produktu Apple Watch Series 3 42mm

Vodoodoln├ę ┼íportov├ę hodinky s GPS a v├Ż┼íkomerom - Apple Watch Series 3, ktor├ę pote┼íia va┼íe telo aj du┼íu ÔÇô skvelo vyzeraj├║, udr┼żia v├ís v kontakte s okol├şm a predov┼íetk├Żm bud├║ inteligentne sledova┼ą va┼íu aktivitu a pom├┤┼żu v├ím dosahova┼ą lep┼íie v├Żsledky.

Aplik├ícia Srdcov├Ż tep, ktor├í je s├║─Źas┼ąou v├Żbavy t├Żchto inteligentn├Żch hodiniek, postr├í┼żi va┼íu tepov├║ frekvenciu a s aplik├íciou D├Żchanie sa nau─Ź├şte, ako odb├║rava┼ą ka┼żdodenn├Ż stres. V┼íetky nameran├ę ├║daje, ktor├ę vyu┼żijete nielen po─Źas tr├ęningu, sa v├ím bud├║ uklada┼ą v telef├│ne, tak┼że nie je probl├ęm nahliadnu┼ą do nich aj sp├Ątne. Za zmienku stoj├ş aj funkcia SOS, ktor├í v├ím zo┼żenie pomoc, ak ju budete potrebova┼ą.

Nezdr┼żujte sa ve─Źn├Żm h─żadan├şm telef├│nu. V┼íetko podstatn├ę, od volania a┼ż po spr├ívy, vybav├şte za okamih zo svojho z├íp├Ąstia. Jednoducho a prieh─żadne. Apple Watch Series 3 dostali do vienka opera─Źn├Ż syst├ęm WatchOS ┼ítvrtej gener├ície, s ktor├Żm zvl├ídnete ove─ża viac. Z├şskate r├Żchlej┼í├ş pr├şstup k ob─ż├║ben├Żm aplik├íci├ím, budete ma┼ą mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą si cifern├şk pod─ża aktu├ílnej n├ílady a rovnako jednoduch├ę bude aj zdie─żania va┼íich aktiv├şt s priate─żmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Z├íkladn├ę funkcie
Denn├Ż ─Źas├üno
 
Tr├ęning
Meranie tepovej frekvencieÁno
Spotreba kal├│ri├ş├üno
 
Ďalšie funkcie a vlastnosti
GPSÁno
Vodotesnos┼ą50 m
 
Rozmery
Hmotnos┼ą26.7 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto ┼áporttestery