... JETT Biolampa JETT SD-956-IR - infračervené svetlo

JETT Biolampa JETT SD-956-IR - infračervené svetlo

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 67,00

BIOLAMPA JETT SD-956-IR Čo je to infračervené svetlo Infračervené svetlo je časťou spektra žiarenia, ktoré sa šíri od Slnka. Infračervené svetlo je okom neviditeľné, ale cítite ho ako teplo prenikajúce do vašej pokožky. Je to forma energie, ktorá zahrieva predmety priamo, vďaka procesu nazývanému konverzia, bez toho, aby sa zahrieval vzduch medzi žiaričom a zahrievaným predmetom. Základom liečby infračervenými lúčmi je vedecky overené ožarovanie určitých miest tak, aby vyvolalo fyziologickú reak...

Výber overených obchodov

zdravynakup.sk
JETT Biolampa JETT SD-956 IR SD-956-IR - infračervené svetlo 110 
11 dní 67,00 €
doprava od 2,50 €

Ceny dopravy v zdravynakup.sk

Osobný odber zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.5 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 3.5 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 2.5 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 3.5 €
Do e-shopu

JETT Biolampa JETT SD-956-IR - infračervené svetlo - ponuka obchodu

Parametre produktu JETT Biolampa JETT SD-956-IR - infračervené svetlo

BIOLAMPA JETT SD-956-IR
Čo je to infračervené svetlo
Infračervené svetlo je časťou spektra žiarenia, ktoré sa šíri od Slnka. Infračervené svetlo je okom neviditeľné, ale cítite ho ako teplo prenikajúce do vašej pokožky. Je to forma energie, ktorá zahrieva predmety priamo, vďaka procesu nazývanému konverzia, bez toho, aby sa zahrieval vzduch medzi žiaričom a zahrievaným predmetom.
Základom liečby infračervenými lúčmi je vedecky overené ožarovanie určitých miest tak, aby vyvolalo fyziologickú reakciu pokožky. Kedykoľvek svetlo dopadá na akýkoľvek materiál alebo látku, musíme si uvedomiť, že energia, ktorú svetlo nesie, je obsiahnutá v malých čiastočkách - fotónoch. Dá sa povedať, že fotón nesie energiu jednej vlnovej dĺžky daného svetla. Ako sa mení vlnová dĺžka, mení sa rovnako energia vo fotónoch. S rastúcou vlnovou dĺžkou pomerne klesá množstvo energie v jednotlivých fotónoch. Infračervené svetlo sa nachádza v neviditeľnom spektre o vlnových dĺžkach 700 – 2000 nm (nanometrov) a preniká do hĺbky 30 – 40 mm. Toto svetelné spektrum je najefektívnejšie na svaly, kĺby a kosti.
Liečebný účinok: 

Infračervené svetlo je dôležitou formou energie, ktorá zaisťuje liečenie. Zvyšuje počet bielych krviniek, zlepšuje rast buniek, syntézu DNA a proteínov v bunkách.
Podporuje krvný obeh
Lieči chronický reumatizmus, eliminuje bolesť, únavu, stres a úľavu od všetkých prejavov artritídy
Pomáha po športových úrazoch, pri zranení kostí a svalov, napríklad pri opakovanom natiahnutí svalu či šľachy
Lieči vysoký krvný tlak, artériosklerózu a ďalšie cievne ochorenia (rozširuje cievy a úzke kapiláry)
Infračervené svetlo podporuje látkovú výmenu, hlavne vylučovanie veľmi škodlivých toxínov, ktoré sa hromadia vo vašich bunkách. Medzi ne patria napríklad jedovaté karcinogénne ťažké kovy, rôzne konzervačné látky a prísady z potravinárskeho priemyslu, kyselina mliečna a pod.
 Skrášľujúci účinok:

Urýchľuje metabolizmus – spomaľuje proces starnutia
Obmedzuje nadprodukciu - to udržuje štíhlu postavu 
Redukuje akné, opary a vonkajšie poranenia kože 
Zvyšuje elasticitu kolagénových vlákien 
Zlepšuje vzhľad pokožky (i celulitídu)
Infračervené svetlo, ktoré sa dostáva hlboko pod vrchnú vrstvu pokožky, vyvoláva upokojujúci pocit (pôsobí na nervové zakončenia) a zabraňuje ukladanie podkožného tuku (súvisí so starnutím)
Funkcie:

Bojuje proti vráskam
Podporuje krvný obeh v pokožke,
Vyrovnáva farebný tón
Predchádza vzniku pigmentových škvŕn, hromadeniu melanínu
Vypína pokožku
Vyhladzuje pupienky a jazvy
Lieči akné a dermatitídu
Technické parametre:

Zdroj napätia: Adaptér 115V(vstup)/15V(výstup)
Infračervené lúče: prenikajú až 10 mm do pokožky 
Automatické vypnutie po 10 minútach
Nízke napätie: nepotrebuje chladiace médium 
Kontrola teploty: hrejivé a pohodlné
Zvukový signál: pípa pri zapnutí či vypnutí z el. siete, prípadne pri automatickom vypnutí
Nízka hmotnosť: ľahko prenosný a použiteľný kdekoľvek a kedykoľvek 
Vhodné pre rôzne typy pleti
Séria prístrojov pre starostlivosť o krásu – Photon Beauty SD-956IR Photon beauty pomáha oživovať bunky, podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíku, posilňuje pokožku, zlepšuje metabolizmus a vylučovanie škodlivých látok za použitia prírodných svetelných vĺn, ktoré sú vysielané do kože, kde aktivujú na svetlo citlivé bunky, v ktorých je energia vstrebaná hemoglobínom, proteíny, uhľohydráty a tuky a výrazne tak zlepšuje stav vašej pleti.
Upozornenie: 

Nemierte infračerveným svetlom do očí ani sa nepozerajte do prístroja, nesprávne použitie by mohlo spôsobiť poškodenie sietnice. 
Nepoužívajte v čase tehotenstva. 
Nepoužívajte, ak trpíte nádorovým ochorením. - Deti môžu používať iba na odporúčanie lekára. 
Nepoužívajte infračervené lúče na mokré časti tela, na mokrých častiach môže spôsobiť popáleniny 
Nepoužívajte na liečbu bolesti v oblasti brucha, mohlo by to spôsobiť vážne komplikácie. Pokiaľ bolesť neustupuje, kontaktujte svojho lekára.
 
Fototerapia sa nesmie používať: - na ožarovanie miest s podozrením na zhubný nádor ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii zhubného nádoru. - na ožarovanie v oblasti štítnej žľazy pri jej zvýšenej funkcii, pri jej zväčšení ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii štítnej žľazy. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom. - u osôb trpiacich vrodenou epilepsiou. Je nebezpečenstvo, že môže dôjsť k záchvatu. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom a v prípade jeho súhlasu vykonávať aspoň prvé aplikácie pod jeho dozorom. - na ožarovanie očnej sietnice. Túto aplikáciu musí vykonávať lekár. Riziko zasiahnutia očnej sietnice znížime zatvorením obidvoch očí. - pri podávaní liekov, aplikovaní masážnych prostriedkov alebo pri používaní kozmetických prostriedkov obsahujúcich fotocitlivú látku. Hrozí nebezpečenstvo poškodenia ožarovanej pokožky alebo sliznice. Tieto prípravky je potrebné aplikovať až po ožiarení. - pre ožarovanie miesta zdroja infekcie (napr. mandle) s ohľadom na možnú prítomnosť baktérií alebo vírusov ako zdroja infekcie. V prípade ožiarenia biolampou sa tieto môžu ešte viac aktivovať a množiť.
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Soláriá, infražiariče