... Software Microsoft Office 2016 Mac pro domácnosti a podnikatele SK (W6F-01053)

Software Microsoft Office 2016 Mac pro domácnosti a podnikatele SK (W6F-01053)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 224,30

Microsoft Office Mac 2016 pre dom├ícnosti a podnikate─żov Kancel├írsky bal├şk Office v najnov┼íej verzii 2016 pre v├í┼í Mac. Zahrnut├ę s├║ aplik├ície: Outlook 2016, Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016 a OneNote 2016. In┼ítal├ícia pre 1 Mac a v hodn├í pre komer─Źn├ę vyu┼żitie. Office 2016 for Mac Home and Business Nov├Ż kancel├írsky bal├şk Office je ur─Źen├Ż pre kancel├írie a dom├ícnosti. N├íjdete tu naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├ę aplik├ície s intuit├şvnym ovl├ídan├şm a podporou viacdotykov├Żch gest. V─Ćaka tomu zvl├ídnete praco...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Software Microsoft Office 2016 Mac pro dom├ícnosti a podnikatele SK (W6F-01053) 
na sklade 224,30 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Software Microsoft Office 2016 Mac pro domácnosti a podnikatele SK (W6F-01053) - ponuka obchodu

Parametre produktu Software Microsoft Office 2016 Mac pro domácnosti a podnikatele SK (W6F-01053)

Microsoft Office Mac 2016 pre dom├ícnosti a podnikate─żov

Kancel├írsky bal├şk Office v najnov┼íej verzii 2016 pre v├í┼í Mac. Zahrnut├ę s├║ aplik├ície: Outlook 2016, Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016 a OneNote 2016. In┼ítal├ícia pre 1 Mac a v hodn├í pre komer─Źn├ę vyu┼żitie.

Office 2016 for Mac Home and Business

Nov├Ż kancel├írsky bal├şk Office je ur─Źen├Ż pre kancel├írie a dom├ícnosti. N├íjdete tu naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├ę aplik├ície s intuit├şvnym ovl├ídan├şm a podporou viacdotykov├Żch gest. V─Ćaka tomu zvl├ídnete pracova┼ą s dokumentmi, kdeko─żvek bude potreba. Pre ukladanie d├ít je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą internetov├ęho ├║lo┼żisko Onedrive.

word

Vytv├írajte, upravujte a zdie─żajte p├┤sobiv├ę a profesion├ílne dokumenty. S modern├Żmi n├ístrojmi pre vytv├íranie dokumentov a kontrolu vo Worde ─żahko vytvor├şte p├┤sobiv├ę dokumenty. Integrovan├ę n├ístroje pre zdie─żanie a kontrolu dokumentov v├ím umo┼żn├ş spolupracova┼ą a zvl├ídnu┼ą viac.

Excel

Anal├Żza a vizualiz├ícia d├ít pomocou nov├Żch a intuit├şvnych met├│d. Nov├Ż Excel for Mac umo┼ż┼łuje previes┼ą ─Ź├şsla na preh─żady. Zn├íme kl├ívesov├ę skratky a vylep┼íenia zad├ívanie d├ít, ako napr├şklad tvorca vzorcov a automatick├ę dokon─Źovanie, okam┼żite zv├Ż┼íi va┼íu produktivitu. Excel v├ím taky pom├┤┼że s vizualiz├íciou d├ít tak, ┼że v├ím odporu─Ź├ş grafy, ktor├ę s├║ pre va┼íe ─Ź├şsla najvhodnej┼íie.

PowerPoint

Vytv├írajte multimedi├ílne prezent├ície a prezentujte svoje n├ípady bez ob├ív. Nov├ę zobrazenie prezentuj├║ceho v PowerPointe na va┼íom Macu zobrazuje aktu├ílnu sn├şmku, ─Ćal┼íiu sn├şmku, pozn├ímky lektora a ─Źasova─Ź, na prezenta─Źnej obrazovke sa v┼íak v├í┼ímu publiku zobrazuje iba prezent├ície. Prezent├íciu m├┤┼żete ─żahko zdie─ża┼ą a m├┤┼żete pozva┼ą ostatn├Żch, aby z├írove┼ł s vami na tejto prezent├ícii pracovali.

OneNote

Zaznamenajte, usporiadajte a zdie─żajte svoje n├ípady pomocou digit├ílnych pozn├ímkov├Żch blokov, ku ktor├Żm m├┤┼żete pristupova┼ą z ─żubovo─żn├ęho zariadenia. Funkcia vyh─żad├ívania sleduje va┼íe zna─Źky, indexuje pozn├ímky a rozpozn├í text v obr├ízkoch a ru─Źne p├şsan├Żch pozn├ímkach. Pozn├ímkov├ę bloky m├┤┼żete ─żahko zdie─ża┼ą s priate─żmi, rodinou alebo kolegami, aby ste v┼íetci spolo─Źne mohli pracova┼ą na cestovn├Żch pl├ínoch, ├║loh├ích dom├ícnosti alebo pracovn├Żch projektoch.

Outlook

Spr├íva e-mailu, kalend├íra, kontaktov a ├║loh nebola e┼íte nikdy tak jednoduch├í. Nov├Ż Outlook for Mac m├í podporu push mail, tak┼że je zlo┼żka doru─Źenej po┼íty v┼żdy aktu├ílne. Vylep┼íen├ę zobrazenie konverz├ície automaticky usporiada doru─Źen├║ po┼ítu okolo konverz├íci├ş s vl├íknami, tak┼że u┼ż nemus├şte zlo┼żito h─żada┼ą s├║visiace spr├ívy. N├íh─żad novej spr├ívy v├ím priamo pod predmetom uk├í┼że prv├║ vetu e-mailu a vy sa tak m├┤┼żete r├Żchlo rozhodn├║┼ą, ─Źi si e-mail pre─Ź├ştate teraz alebo sa k nemu vr├ítite nesk├┤r.

Syst├ęmov├ę po┼żiadavky
Procesor Intel®, Mac OS X verzia 10.10,
4 GB pam├Ąte RAM,
6 GB vo─żn├ęho miesta na disku, oddiel Mac OS Extended.
Aplikácie v SK lokalizácii fungujú iba ak je rozhranie Mac vo slovencina.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Software