ESET NOD32 Antivirus 3PC + 1rok

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 64,90

Legend├írna technol├│gia┬áESET┬« NOD32 ukr├Żvaj├║ca sa v tomto rie┼íen├ş je ├║─Źinnou ochranou proti ┼íkodliv├ęmu malv├ęru. Jej ├║spech je postaven├Ż na kombin├ícii silnej detekcie, r├Żchlosti a pou┼żite─żnosti. Prostredn├şctvom Hr├í─Źskeho m├│du poskytuje siln├║ ochranu s n├şzkymi syst├ęmov├Żmi n├írokmi a v najnov┼íej verzii prin├í┼ía mnoho zlep┼íen├ş, medzi in├Żmi aj ochranu pred skriptovan├Żmi ├║tokmi. Objavujte nekone─Źn├Ż svet┬áinternetu chr├ínen├ş oce┼łovanou technol├│giou ESET NOD32. Pridajte sa k viac ako 100 mili├│nom pou┼ż├şvate─żo...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
ESET NOD32 Antivirus 3PC + 1rok 
na sklade 64,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

ESET NOD32 Antivirus 3PC + 1rok - ponuka obchodu

Parametre produktu ESET NOD32 Antivirus 3PC + 1rok

Legend├írna technol├│gia┬áESET┬« NOD32 ukr├Żvaj├║ca sa v tomto rie┼íen├ş je ├║─Źinnou ochranou proti ┼íkodliv├ęmu malv├ęru. Jej ├║spech je postaven├Ż na kombin├ícii silnej detekcie, r├Żchlosti a pou┼żite─żnosti. Prostredn├şctvom Hr├í─Źskeho m├│du poskytuje siln├║ ochranu s n├şzkymi syst├ęmov├Żmi n├írokmi a v najnov┼íej verzii prin├í┼ía mnoho zlep┼íen├ş, medzi in├Żmi aj ochranu pred skriptovan├Żmi ├║tokmi.
Objavujte nekone─Źn├Ż svet┬áinternetu chr├ínen├ş oce┼łovanou technol├│giou ESET NOD32. Pridajte sa k viac ako 100 mili├│nom pou┼ż├şvate─żov z cel├ęho sveta, ktor├Żch ka┼żdodenne ESET chr├íni pred digit├ílnymi hrozbami, ako s├║ v├şrusy, rootkity, ─Źervy ─Źi spyware. Z├írove┼ł v├ís technol├│gia chr├íni aj pred hrozbami, ktor├ę sa z├ímerne vyh├Żbaj├║ detekcii, blokuje cielen├ę ├║toky a pokusy o zneu┼żitie v├í┼ího syst├ęmu. ESET antiphishingov├í ochrana v├ís z├írove┼ł chr├íni pred falo┼ín├Żmi str├ínkami, ktor├ę sa sna┼żia z├şska┼ą citliv├ę ├║daje, ako s├║ napr├şklad pou┼ż├şvate─żsk├ę men├í a hesl├í.
ESET NOD32 Antivirus 10┬á┼íetr├ş energiu pre programy, ktor├ę dennodenne vyu┼ż├şvate, v─Ćaka ─Źomu sa m├┤┼żete hra┼ą, pracova┼ą a surfova┼ą po internete bez zbyto─Źn├ęho spomalenia. Nevia┼żte sa na zdroj elektriny, zosta┼łte online e┼íte dlh┼íie s m├│dom na ┼íetrenie bat├ęrie a vychutnajte si hry bez ru┼íiv├Żch pop-upov.
ESET NOD32┬árie┼íenia prin├í┼íaj├║ ┼ípi─Źkov├║ ochranu od momentu in┼ítal├ície v─Ćaka optimalizovan├Żm, predpripraven├Żm nastaveniam.D├íva V├ím kontrolu nad syst├ęmom ÔÇô informuje v├ís o potenci├ílnych probl├ęmoch a hrozb├ích a pon├║ka v├ím mo┼żn├ę kroky k n├íprave. Preh─żadn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie je navrhnut├ę tak, aby ste mohli jednoducho a r├Żchlo nastavi┼ą ├║lohy. Svoj bezpe─Źnostn├Ż profil m├┤┼żete vyladi┼ą s viac ako 150┬ádetailn├Żmi nastaveniami.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Software