... ESET NOD32 Antivirus 1 PC + 2 ro─Źn├Ż update - elektronick├í licencia

ESET NOD32 Antivirus 1 PC + 2 ro─Źn├Ż update - elektronick├í licencia

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 44,16

-49% z─żava

Najnov┼íia gener├ícia legend├írneho antiv├şrusu ESET NOD32 op├Ą┼ą pos├║va hranice internetovej bezpe─Źnosti vy┼í┼íie. Zamerali sme sa r├Żchlej┼íie skenovanie, n├şzku z├í┼ąa┼ż syst├ęmu a pripravili sme cel├Ż bal├şk nov├Żch vylep┼íen├ş, ktor├ę v├ís ochr├ínia pred hrozbami z Internetu. Posilnite svoje obrann├ę radyS ESET NOD32 Antivirus 5 ste v┼żdy chr├ínen├Ż na najvy┼í┼íej ├║rovni ÔÇô ke─Ć pracujete, komunikujete na soci├ílnych sie┼ąach, s┼ąahujete d├íta, hr├íte sa hry online, alebo si vymie┼łate s├║bory cez USB alebo pam├Ą┼ąov├ę karty. Bez ...

ESET NOD32 Antivirus 1 PC + 2 ro─Źn├Ż update - elektronick├í licencia - ponuky obchodu

ESET NOD32 Antivirus 1 PC + 2 ro─Źn├Ż update - elektronick├í licencia viac pon├║k
info v obchode 44,16 €
doprava od 2,80 €

Ceny dopravy v realshop.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 6 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 7.2 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.80 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4 €
Do e-shopu

Parametre produktu ESET NOD32 Antivirus 1 PC + 2 ro─Źn├Ż update - elektronick├í licencia

Najnov┼íia gener├ícia legend├írneho antiv├şrusu ESET NOD32 op├Ą┼ą pos├║va hranice internetovej bezpe─Źnosti vy┼í┼íie. Zamerali sme sa r├Żchlej┼íie skenovanie, n├şzku z├í┼ąa┼ż syst├ęmu a pripravili sme cel├Ż bal├şk nov├Żch vylep┼íen├ş, ktor├ę v├ís ochr├ínia pred hrozbami z Internetu.
Posilnite svoje obrann├ę radyS ESET NOD32 Antivirus 5 ste v┼żdy chr├ínen├Ż na najvy┼í┼íej ├║rovni ÔÇô ke─Ć pracujete, komunikujete na soci├ílnych sie┼ąach, s┼ąahujete d├íta, hr├íte sa hry online, alebo si vymie┼łate s├║bory cez USB alebo pam├Ą┼ąov├ę karty. Bez ob├ív na InterneteESET NOD32 Antivirus 5 m├í v sebe zabudovan├ę najnov┼íie detek─Źn├ę technol├│gie, ktor├ę tvoria zosilnen├║ l├şniu obrany. V─Ćaka cloud technol├│gii teraz dok├í┼żeme najnov┼íie inform├ície spracova┼ą v zlomku sekundy a ochr├íni┼ą v├ís na Internete v re├ílnom ─Źase pred najnov┼í├şmi hrozbami.
Intuit├şvny a pln├Ż vylep┼íen├şNa verzii 5 ocen├şte, ┼że ju sta─Ź├ş nain┼ítalova┼ą, a sama ochr├íni v┼íetko d├┤le┼żit├ę na va┼íom PC. Ak m├íte ┼ípeci├ílne po┼żiadavky, m├íme pre v├ís mno┼żstvo podrobn├Żch nastaven├ş. Vylep┼íen├ę, intuit├şvne ovl├ídanie bude vyhovova┼ą be┼żn├Żm u┼ż├şvate─żom, aj t├Żm sk├║senej┼í├şm.
K─ż├║─Źov├ę funkcie a v├Żhody:
ESET Live Grid NOV├ëS pomocou technol├│gie cloudu dok├í┼że ESET Live Grid analyzova┼ą hrozby v re├ílnom ─Źase a ochr├íni┼ą v├ís pre nimi sk├┤r, ne┼ż sa roz┼í├şria po internete a soci├ílnych sie┼ąach.
Hern├Ż re┼żim NOV├ëS├║stre─Ćte sa na hru alebo na pr├ícu bez spoma─żovania syst├ęmu a ru┼íiv├Żch oznamovac├şch okien.
Re┼żim ┼íetrenie bat├ęrieAk je v├í┼í notebook pr├íve nap├íjan├Ż z bat├ęrie, ESET NOD32 odlo┼ż├ş n├íro─Źnej┼íie oper├ície a vy m├┤┼żete pracova┼ą dlh┼íie ÔÇô chr├ínen├Ż na najvy┼í┼íej ├║rovni.
Overen├ę rie┼íenieZa viac ne┼ż dve dek├ídy v├Żvoja sa z ESET NOD32 stal legend├írny antiv├şrus, na ktor├Ż sa spoliehaj├║ mili├│ny u┼ż├şvate─żov vo viac ako 180 krajin├ích sveta.
Vylep┼íen├í ochrana m├ędi├ş NOV├ëVymenite─żn├ę m├ędia s├║ automaticky kontrolovan├ę hne─Ć po vlo┼żen├ş. Piata gener├ícia tie┼ż poskytuje unik├ítnu ochranu proti kr├íde┼żi d├ít a infekcii ÔÇô teraz m├┤┼żete zablokova┼ą v┼íetky cudzie m├ędia.
Pokro─Źil├í kontrola syst├ęmu: HIPS NOV├ëHIPS je nie─Źo pre skuto─Źn├Żch fajn┼ímekrov. Vyla─Ćte si syst├ęm do posledn├ęho detailu: nastavte si pravidl├í pre registre, syst├ęmov├ę procesy a aplik├ície na va┼íom po─Ź├şta─Źi.
N├şzke n├íroky na syst├ęmVyvinuli sme rie┼íenie, ktor├ę sa prisp├┤sob├ş v├í┼ímu syst├ęmu a dovol├ş v├ím vyu┼żi┼ą naplno jeho mo┼żnosti k pr├íci alebo k hre.
Syst├ęmov├ę po┼żiadavkyArchitekt├║ra procesora: i386 (Intel┬« 80386), amd64 (x86-64)
Opera─Źn├Ż syst├ęm:Microsoft Windows 2000Microsoft Windows XPMicrosoft Windows VistaMicrosoft Windows 7Microsoft Windows Home Server
Vo─żn├ę miesto na disku: 400 MBSpotreba pam├Ąte: 100 MB
Pre aktiv├íciu produktu je vy┼żadovan├ę internetov├ę pripojenie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Software