kde nakúpiť?

od 19,00

Stereo slúchadlá H110 od Logitech sú vybavené nastaviteľným mikrofónom so systémom proti parazitným šumom, sú užitočné pri online rozhovoroch s vašimi blízkymi ako aj na počúvanie hudby na vašom počítači. Tieto nastaviteľné slúchadlá sa veľmi jednoducho používajú a sú veľmi diskrétne. Koncovka 3,5 mm je ko mpatibilná s väčšinou audio kariet pre PC.

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Headset Logitech H110 (981-000271) čierny 
info v obchode 19,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Logitech H110 - ponuka obchodu

Parametre produktu Logitech H110

Stereo slúchadlá H110 od Logitech sú vybavené nastaviteľným mikrofónom so systémom proti parazitným šumom, sú užitočné pri online rozhovoroch s vašimi blízkymi ako aj na počúvanie hudby na vašom počítači.

Tieto nastaviteľné slúchadlá sa veľmi jednoducho používajú a sú veľmi diskrétne. Koncovka 3,5 mm je ko mpatibilná s väčšinou audio kariet pre PC.
Hodnotenie produktu
2 hodnotenia zákazníkov

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Recenzie produktu

Andrej

napísané pred 8 rokmi
Využívam tieto slúchadlá najmä pri skype a VOIP telefonovaní cez internet. Posledný headset, ktorý som využíval doteraz bol viac posunutý na temeno hlavy a po čase som pociťoval nepríjemný tlak a hlava ma bolela. Tieto slúchadlá sú celkom iné, perfektne sedia na hlave, netlačia, sú ľahké, majú výškovo nastaviteľný držiak a mikrofón. Okrem toho majú peny, ktoré sú mäkké, takže aj uši sú v pohodlí. Bola to dobrá kúpa.
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie

Martin

napísané pred 8 rokmi
Pri týchto slúchadlách ma oslovila najmä ich pohodlnosť. Veľmi dobre sedia na hlave, nikde ma netlačia, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže ich mám na hlave celý deň. Nebola potrebná žiadna inštalácia pred ich použitím. Manuál je obrovský vo viacerých jazykoch, takže som ho ani nečítal, bola by to strata času, keďže všetko sa dá pochopiť aj bez neho. Nepáči sa mi akurát to, že neobsahuje žiadne MUTE tlačidlo na ovládanie hlasitosti.
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie
Vlastnosti
Frekvenčný rozsah od20 Hz
Frekvenčný rozsah do20000 Hz
MikrofónÁno
Konektor3.5 mm
 
Rozmery
Hmotnosť500 g
Dĺžka kábla180 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Slúchadlá