Beats by Dr. Dre Studio 2.0

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 258,59

Beats by Dr. Dre Studio 2.0 Nov├í Beats Studio s├║ kompletne prepracovan├í pre e┼íte dokonalej┼í├ş zvuk. S├║ ─żah┼íie, odolnej┼íie aj pohodlnej┼íie. Engine Beats Acoustic spolo─Źne s dokonale vyladen├Żm digit├ílnym sign├ílov├Żm procesorom (DSP) pribli┼żuje hudobn├Ż v├Żstup po┼żiadavk├ím Dr Dre, Jimmyho "Iovine" a ─Ćal┼í├şch svetozn├ímych producentov ┼ż├ínrov, ako s├║ rock, hip-hop, pop, elektronika ─Źi R & B. Sl├║chadl├í pon├║kaj├║ adapt├şvne funkciou elimin├ície okolit├ęho ┼íumu (ANC). Ke─Ć reprodukuj├║ hudbu, m├íte zaisten├Ż neru┼íe...

Beats by Dr. Dre Studio 2.0 - ponuky obchodu

Parametre produktu Beats by Dr. Dre Studio 2.0

Beats by Dr. Dre Studio 2.0

Nov├í Beats Studio s├║ kompletne prepracovan├í pre e┼íte dokonalej┼í├ş zvuk. S├║ ─żah┼íie, odolnej┼íie aj pohodlnej┼íie. Engine Beats Acoustic spolo─Źne s dokonale vyladen├Żm digit├ílnym sign├ílov├Żm procesorom (DSP) pribli┼żuje hudobn├Ż v├Żstup po┼żiadavk├ím Dr Dre, Jimmyho "Iovine" a ─Ćal┼í├şch svetozn├ímych producentov ┼ż├ínrov, ako s├║ rock, hip-hop, pop, elektronika ─Źi R & B.

Sl├║chadl├í pon├║kaj├║ adapt├şvne funkciou elimin├ície okolit├ęho ┼íumu (ANC). Ke─Ć reprodukuj├║ hudbu, m├íte zaisten├Ż neru┼íen├Ż po─Ź├║vanie. Navy┼íe m├┤┼żete utlmenie okolit├ęho hluku vyu┼żi┼ą aj pre st├ş┼íenie okolit├ęho prostredia bez reprodukcia zo sl├║chadiel, aby ste mohli v k─żude relaxova┼ą. S├║─Źas┼ąou balenia je samozrejme aj k├íbel RemoteTalk s dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom a mikrof├│nom pre obsluhu hovorov a prehr├ívanie hudby mobiln├Żch telef├│nov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Frekven─Źn├Ż rozsah od20 Hz
Frekven─Źn├Ż rozsah do20000 Hz
MikrofónÁno
Konektor3.5 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą260 g
D─║┼żka k├íbla1.3 m
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Sl├║chadl├í