... Lupa binokul├írna okuliarov├í - n├íhlavn├í, ─Źelenkov├í SKLADOM, LED svetlo (─îELOV├í LUPA NA HLAVU )

Lupa binokul├írna okuliarov├í - n├íhlavn├í, ─Źelenkov├í SKLADOM, LED svetlo (─îELOV├í LUPA NA HLAVU )

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 12,50

─îelenkov├í lupa je jednoduch├í, pohodln├í, ─żahko pou┼żite─żn├í lupa z ─żahk├ęho plastu. N├íhlavn├í lupa sa upev┼łuje na hlavu pomocou plastov├ęho p├ísku, na konci ktor├ęho je such├Ż┬ázips, tak┼że pasuje na ka┼żd├║ ve─żkos┼ą hlavy. ┼át├şt z┬átmav├ęho plastu nad ┼ío┼íovkami sl├║┼żiaci k┬áochrane pred svetlom ÔÇô lupa m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í pri s├║─Źasnom nasaden├ş dioptrick├Żch okuliarov. Je ur─Źen├í pre pr├ícu, pri ktorej u┼ż├şvate─ż potrebuje obe ruky vo─żn├ę a mus├ş sledova┼ą ve─żk├║ pracovn├║ plochu, t.j. pre stomatol├│gov, zubn├Żch laborantov, ofta...

Lupa binokul├írna okuliarov├í - n├íhlavn├í, ─Źelenkov├í SKLADOM, LED svetlo (─îELOV├í LUPA NA HLAVU ) - ponuka obchodu

Lupa binokul├írna okuliarov├í - n├íhlavn├í, ─Źelenkov├í SKLADOM, LED svetlo () 
info v obchode 12,50 €
doprava zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Lupa binokul├írna okuliarov├í - n├íhlavn├í, ─Źelenkov├í SKLADOM, LED svetlo (─îELOV├í LUPA NA HLAVU )

─îelenkov├í lupa je jednoduch├í, pohodln├í, ─żahko pou┼żite─żn├í lupa z ─żahk├ęho plastu.
N├íhlavn├í lupa sa upev┼łuje na hlavu pomocou plastov├ęho p├ísku, na konci ktor├ęho je such├Ż┬ázips, tak┼że pasuje na ka┼żd├║ ve─żkos┼ą hlavy.
┼át├şt z┬átmav├ęho plastu nad ┼ío┼íovkami sl├║┼żiaci k┬áochrane pred svetlom ÔÇô lupa m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í pri s├║─Źasnom nasaden├ş dioptrick├Żch okuliarov.
Je ur─Źen├í pre pr├ícu, pri ktorej u┼ż├şvate─ż potrebuje obe ruky vo─żn├ę a mus├ş sledova┼ą ve─żk├║ pracovn├║ plochu, t.j. pre stomatol├│gov, zubn├Żch laborantov, oftalmol├│gov,

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ru─Źn├ę n├íradie