kde nak├║pi┼ą?

od 99,90

Dynamick├ę zv├Żraznenie basov pre hlbok├Ż a vzru┼íuj├║ci zvukDynamick├ę zv├Żraznenie basov maximalizuje hudobn├Ż z├í┼żitok zd├┤raznen├şm basov├ęho obsahu na v┼íetk├Żch nastaveniach hlasitosti - od n├şzkej po vysok├║. Sta─Ź├ş jeden dotyk tla─Źidla! Spodn├ę basov├ę frekvencie sa be┼żne stratia, ke─Ć sa hlasitos┼ą nastav├ş na n├şzku ├║rove┼ł. Aby sa tomuto zabr├ínilo, dynamick├ę zv├Żraznenie basov mo┼żno prepn├║┼ą na podporn├ę basov├ę ├║rovne, tak┼że si budete m├┤c┼ą u┼ż├şva┼ą konzistentn├Ż zvuk aj v pr├şpade, ┼że zn├ş┼żite hlasitos┼ą. CD n├íhodne...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips AZB600 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - R├ídiomagnetof├│n s DAB+ 
10 dn├ş 99,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips AZB600 AZB600/12 - ponuky obchodov

Philips AZB600/12 
na sklade 99,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Philips AZB600 AZB600/12

Dynamick├ę zv├Żraznenie basov pre hlbok├Ż a vzru┼íuj├║ci zvukDynamick├ę zv├Żraznenie basov maximalizuje hudobn├Ż z├í┼żitok zd├┤raznen├şm basov├ęho obsahu na v┼íetk├Żch nastaveniach hlasitosti - od n├şzkej po vysok├║. Sta─Ź├ş jeden dotyk tla─Źidla! Spodn├ę basov├ę frekvencie sa be┼żne stratia, ke─Ć sa hlasitos┼ą nastav├ş na n├şzku ├║rove┼ł. Aby sa tomuto zabr├ínilo, dynamick├ę zv├Żraznenie basov mo┼żno prepn├║┼ą na podporn├ę basov├ę ├║rovne, tak┼że si budete m├┤c┼ą u┼ż├şva┼ą konzistentn├Ż zvuk aj v pr├şpade, ┼że zn├ş┼żite hlasitos┼ą.

CD n├íhodne/opakova┼ą pre osobn├ę pote┼íenie z hudbyFunkcia ÔÇ×n├íhodne/opakova┼ąÔÇť v├ís zbav├ş nudy pri po─Ź├║van├ş hudby prehr├ívanej neust├íle v rovnakom porad├ş. Po na─Ź├ştan├ş ob─ż├║ben├Żch skladieb do prehr├íva─Źa sta─Ź├ş, ak si vyberiete jeden z re┼żimov ÔÇô ÔÇ×N├íhodneÔÇť alebo ÔÇ×Opakova┼ąÔÇť a mel├│die sa bud├║ prehr├íva┼ą v┬áporad├ş pod─ża zvolen├ęho re┼żimu. Pri ka┼żdom pou┼żit├ş prehr├íva─Źa si tak zabezpe─Ź├şte nov├Ż a jedine─Źn├Ż hudobn├Ż z├í┼żitok.

Zvukov├Ż vstup pre jednoduch├ę prehr├ívanie hudby z prenosn├Żch zariaden├şSta─Ź├ş jednoducho pripoji┼ą a m├┤┼żete si vychutna┼ą v┼íetku svoju hudbu z prenosn├Żch zariaden├ş a po─Ź├şta─Źov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na syst├ęme Philips. V pr├şpade po─Ź├şta─Źov sa v├Ą─Ź┼íinou prip├íja v├Żstup pre sl├║chadl├í. Po prepojen├ş si m├┤┼żete priamo vychutn├íva┼ą cel├║ svoju hudobn├║ zbierku cez syst├ęm ┼ípi─Źkov├Żch reproduktorov. Philips jednoducho prin├í┼ía lep┼í├ş zvuk.

Kazetov├Ż prehr├íva─Ź s funkciou Autostop
DAB+, DAB a FM pre ├║pln├Ż z├í┼żitok z po─Ź├║vania r├ídiaDigit├ílne r├ídio s DAB+/DAB (Digit├ílne vysielanie zvuku) prevy┼íuje anal├│gov├ę FM vysielanie a je nov├Żm sp├┤sobom rozhlasov├ęho vysielania cez sie┼ą pozemn├Żch vysiela─Źov. Posluch├í─Źom poskytuje viac mo┼żnost├ş a inform├ícii v ─Źistej kvalite zvuku bez ru┼íenia. Technol├│gia umo┼ż┼łuje prij├şma─Źu, aby zafixoval najsilnej┼í├ş n├íjden├Ż sign├íl. S digit├ílnymi stanicami DAB+ alebo DAB si nemus├şte pam├Ąta┼ą frekvencie a predvo─żby sa ladia pod─ża n├ízvu stanice.
Prehr├íva CD, CD-R a CD-RW diskySpolo─Źnos┼ą Philips je zn├íma v├Żrobou produktov, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę s┬áve─żk├Żm mno┼żstvom diskov dostupn├Żch na┬átrhu. Tento audio syst├ęm v├ím umo┼żn├ş po─Ź├║va┼ą hudbu z┬ádiskov CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibiln├Ż s┬áprepisovate─żn├Żmi diskami CD) znamen├í, ┼że v├í┼í audio syst├ęm dok├í┼że prehr├íva┼ą nahr├ívate─żn├ę disky CD (CD-R) aj prepisovate─żn├ę disky CD (CD-RW). Disky CD-R je mo┼żn├ę nahra┼ą jeden raz a┬ámo┼żno ich prehr├íva┼ą na┬á─żubovo─żnom prehr├íva─Źi CD, zatia─ż ─Źo disky CD-RW je mo┼żn├ę viacn├ísobne nahr├íva┼ą a┬áprepisova┼ą a┬ámo┼żno ich prehr├íva┼ą len na┬ákompatibiln├Żch prehr├íva─Źoch zvukov├Żch diskov CD.
20 naprogramovan├Żch skladieb z disku CDFunkcia naprogramovan├ęho prehr├ívania disku CD v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si va┼íe ob─ż├║ben├ę skladby v po┼żadovanom porad├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├ídiomagnetof├│ny a CD prehr├íva─Źe