Philips AZB1839 AZB1839/12

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 86,90

CD n├íhodne/opakova┼ą pre osobn├ę pote┼íenie z hudbyFunkcia ÔÇ×n├íhodne/opakova┼ąÔÇť v├ís zbav├ş nudy pri po─Ź├║van├ş hudby prehr├ívanej neust├íle v rovnakom porad├ş. Po na─Ź├ştan├ş ob─ż├║ben├Żch skladieb do prehr├íva─Źa sta─Ź├ş, ak si vyberiete jeden z re┼żimov ÔÇô ÔÇ×N├íhodneÔÇť alebo ÔÇ×Opakova┼ąÔÇť a mel├│die sa bud├║ prehr├íva┼ą v┬áporad├ş pod─ża zvolen├ęho re┼żimu. Pri ka┼żdom pou┼żit├ş prehr├íva─Źa si tak zabezpe─Ź├şte nov├Ż a jedine─Źn├Ż hudobn├Ż z├í┼żitok. Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RWMP3 ozna─Źuje ÔÇ×MPEG 1 Audio layer-3ÔÇť. Form├ít MP3 je revolu─Źn├í t...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips AZB1839 AZB1839/12 + Dar─Źek 
10 dn├ş 87,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips AZB1839 AZB1839/12 - ponuky obchodov

3.5/5
PHILIPS AZB1839/12 
info v obchode 86,90 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Philips AZB1839 AZB1839/12

CD n├íhodne/opakova┼ą pre osobn├ę pote┼íenie z hudbyFunkcia ÔÇ×n├íhodne/opakova┼ąÔÇť v├ís zbav├ş nudy pri po─Ź├║van├ş hudby prehr├ívanej neust├íle v rovnakom porad├ş. Po na─Ź├ştan├ş ob─ż├║ben├Żch skladieb do prehr├íva─Źa sta─Ź├ş, ak si vyberiete jeden z re┼żimov ÔÇô ÔÇ×N├íhodneÔÇť alebo ÔÇ×Opakova┼ąÔÇť a mel├│die sa bud├║ prehr├íva┼ą v┬áporad├ş pod─ża zvolen├ęho re┼żimu. Pri ka┼żdom pou┼żit├ş prehr├íva─Źa si tak zabezpe─Ź├şte nov├Ż a jedine─Źn├Ż hudobn├Ż z├í┼żitok.

Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RWMP3 ozna─Źuje ÔÇ×MPEG 1 Audio layer-3ÔÇť. Form├ít MP3 je revolu─Źn├í technol├│gia kompresie, pri ktorej sa m├┤┼żu ve─żk├ę s├║bory s digit├ílnou hudbou a┼ż 10-n├ísobne zmen┼íi┼ą bez radik├ílneho zn├ş┼żenia kvality zvuku. MP3 sa stal be┼żn├Żm form├ítom kompresie zvuku pou┼ż├şvan├Żm na webe, ktor├Ż umo┼ż┼łuje r├Żchly a jednoduch├Ż prenos zvukov├Żch s├║borov.

USB Direct pre jednoduch├ę prehr├ívanie hudby vo form├íte MP3V─Ćaka maxim├ílnej prenosnosti s├║borov si m├┤┼żete vychutn├íva┼ą pohodlie a z├íbavu pri dostupnosti v├Ą─Ź┼íieho mno┼żstva digit├ílnej hudby cez vstavan├ę rozhranie USB Direct.

Praktick├ę dia─żkov├ę ovl├ídanie pre extra pohodlieV─Ćaka praktick├ęmu dia─żkov├ęmu ovl├ídaniu, ktor├ę zvy┼íuje pohodlie pri pou┼ż├şvan├ş zariadenia, v├ím nezost├íva ni─Ź in├ę, len sa v pokoji usadi┼ą a relaxova┼ą.

20 naprogramovan├Żch skladieb z disku CDFunkcia naprogramovan├ęho prehr├ívania disku CD v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si va┼íe ob─ż├║ben├ę skladby v po┼żadovanom porad├ş. DAB+, DAB a FM pre ├║pln├Ż z├í┼żitok z po─Ź├║vania r├ídiaDigit├ílne r├ídio s DAB+/DAB (Digit├ílne vysielanie zvuku) prevy┼íuje anal├│gov├ę FM vysielanie a je nov├Żm sp├┤sobom rozhlasov├ęho vysielania cez sie┼ą pozemn├Żch vysiela─Źov. Posluch├í─Źom poskytuje viac mo┼żnost├ş a inform├ícii v ─Źistej kvalite zvuku bez ru┼íenia. Technol├│gia umo┼ż┼łuje prij├şma─Źu, aby zafixoval najsilnej┼í├ş n├íjden├Ż sign├íl. S digit├ílnymi stanicami DAB+ alebo DAB si nemus├şte pam├Ąta┼ą frekvencie a predvo─żby sa ladia pod─ża n├ízvu stanice.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├ídiomagnetof├│ny a CD prehr├íva─Źe