kde nak├║pi┼ą?

od 1 407,54

Kvalitn├Ż Hi-Fi CD prehr├íva─Ź v elegantnom dizajne s hlin├şkov├Żm ─Źeln├Żm panelom, ktor├Ż poskytne ┼ípi─Źkov├║ kvalitu zvuku, jednoduch├ę ovl├ídanie a prehr├ívanie nielen Audio CD, ale aj s├║borov MP3 a WMA. Je vybaven├Ż tichou diskovou mechanikou, Burr-Brown prevodn├şkmi, separ├ítnymi anal├│gov├Żmi a digit├ílnymi obvodmi a volite─żn├Żm digit├ílnym alebo anal├│gov├Żm v├Żstupom. Dod├íva sa s dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom. Anal├│gov├ę a digit├ílne obvody s├║ u tohto Hi-Fi CD prehr├íva─Źa separovan├ę a preto nedoch├ídza k ru┼íeniu. S Onkyo C...

Onkyo C-7000R - ponuka obchodu

Parametre produktu Onkyo C-7000R

Kvalitn├Ż Hi-Fi CD prehr├íva─Ź v elegantnom dizajne s hlin├şkov├Żm ─Źeln├Żm panelom, ktor├Ż poskytne ┼ípi─Źkov├║ kvalitu zvuku, jednoduch├ę ovl├ídanie a prehr├ívanie nielen Audio CD, ale aj s├║borov MP3 a WMA. Je vybaven├Ż tichou diskovou mechanikou, Burr-Brown prevodn├şkmi, separ├ítnymi anal├│gov├Żmi a digit├ílnymi obvodmi a volite─żn├Żm digit├ílnym alebo anal├│gov├Żm v├Żstupom. Dod├íva sa s dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom.

Anal├│gov├ę a digit├ílne obvody s├║ u tohto Hi-Fi CD prehr├íva─Źa separovan├ę a preto nedoch├ídza k ru┼íeniu. S Onkyo C-7000R m├íte na v├Żber medzi prev├ídzkou v anal├│govom alebo digit├ílnom re┼żime. M├í kvalitn├ę Burr-Brown prevodn├şky192 kHz/24 bit a frekven─Źn├Ż rozsah 2 Hz ÔÇô 20 kHz. Preto si u┼żijete i pln├Ż a mocn├Ż zvuk, pri─Źom ┼íum a skreslenie je ve─żmi efekt├şvne eliminovan├ę.

Pr├ştomn├Ż je alfanumerick├Ż displej s nastavite─żn├Żm jasom. Praktick├í je mo┼żnos┼ą navolenia r├┤znych re┼żimov prehr├ívania, ako napr├şklad n├íhodn├ę, ─Źi opakovan├ę. Na pr├şstroji sa nach├ídzaj├║ v├Żstupy anal├│gov├Ż zvukov├Ż, digit├ílny koaxi├ílny i optick├Ż a digit├ílny AES/EBU v├Żstup.

Prehr├íva─Ź m├í elegantn├Ż a modern├Ż aj dizajn. Je v ─Źiernej farbe a m├í rozmery 435 mm na ┼í├şrku, 88 mm v├Ż┼íku a 315 mm h─║bku. Hmotnos┼ą predstavuje ─Źist├Żch 12 kg. S t├Żmto vynikaj├║co rie┼íen├Żm pr├şstrojom Onkyo C-7000R B s prehr├ívan├şm pre dva kan├íly bude pre v├ís hudba omnoho v├Ą─Ź┼í├şm pote┼íen├şm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
CD prehr├íva─Ź├üno
Prehrávanie MP3Áno
DisplejÁno
Dia─żkov├ę ovl├ídanie├üno
 
Vstupy a v├Żstupy
Line-out v├Żstup├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka9.9 cm
┼á├şrka43.5 cm
H─║bka31.3 cm
Hmotnos┼ą12 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto R├ídiomagnetof├│ny a CD prehr├íva─Źe