... PetSafe elektronický ohradník pro malé a střední psy - pro 1 psa

PetSafe elektronický ohradník pro malé a střední psy - pro 1 psa

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 202,00

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004W-20 je zariadenie najvyššej triedy, ktoré Vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa. Tento neviditeľný plot je určený predovšetkým pre malých psov. Môžeme ho využiť takmer pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. Elektronický ohradník PetSafe pre malych psov má jednú úroveň sily impulzu. Je určený pre malé plemená od 3,6kg ale môže byť použitý aj na väčšie, citlivejšie psy. Ak chcete mať absolútnu istotu, že váš pes bud...

PetSafe elektronický ohradník pro malé a střední psy - pro 1 psa - ponuka obchodu

PetSafe elektronický ohradník pro malé a střední psy - pro 1 psa 
na sklade 202,00 € Do e-shopu

Parametre produktu PetSafe elektronický ohradník pro malé a střední psy - pro 1 psa

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004W-20 je zariadenie najvyššej triedy, ktoré Vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa. Tento neviditeľný plot je určený predovšetkým pre malých psov. Môžeme ho využiť takmer pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. Elektronický ohradník PetSafe pre malych psov má jednú úroveň sily impulzu. Je určený pre malé plemená od 3,6kg ale môže byť použitý aj na väčšie, citlivejšie psy. Ak chcete mať absolútnu istotu, že váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.

 
Nastavenie zón
U ohradníku PetSafe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30 cm do 4 m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.
 
Typ korekcie 
PetSafe PetSafe PRF-3004W-20 disponuje jednou úrovňou sily impulzu, ktorá je vhodná pre malé plemená.
 
Drôt v balení
Základné balenie PetSafe PetSafe PRF-3004W-20 obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5 mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.
 
Batérie a nabíjanie
Prijímač PetSafe PRF-3004W-20 je napájaný špeciálnou batériou RFA-67, ktorú zakúpite u nás, alebo akéhokoľvek predajca značky PetSafe. Jej výdrž v neprerušovanom prevádzke je 3-6 mesiacov. Má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.
 
Vodotesnosť 
PetSafe PRF-3004W-20 disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.
 
Počet psov 
PetSafe PRF-3004W-20 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.
 
Dĺžka obojku
PetSafe PRF-3004W-20 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 71 cm.
 
Váha a rozmery
Základňa má šírku 10,9cm, výšku 12,5cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 2 cm a hĺbku 4 cm a jeho hmotnosť je 60,6 gramov (vrátane batérie a obojku).
 
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Príslušenstvo pre klietky, búdy, teráriá