PetSafe Deluxe ohradník pro kočky a malé psy - pro 3 psy

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 499,00

Elektronický ohradník PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je zariadenie najlepšej kvality, ktoré Vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa či mačku. Tento neviditeľný plot je určený pre psov a mačky, pretože disponuje najmenším vyrábaným prijímačom. Možno ho využiť takmer pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe Deluxe má nastaviteľnú silu impulzu, a to v 5-tich úrovniach. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš miláčik už neutečie, je zariadenie PetSafe jasno...

PetSafe Deluxe ohradník pro kočky a malé psy - pro 3 psy - ponuka obchodu

PetSafe Deluxe ohradník pro kočky a malé psy - pro 3 psy 
10 dní 499,00 € Do e-shopu

Parametre produktu PetSafe Deluxe ohradník pro kočky a malé psy - pro 3 psy

Elektronický ohradník PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je zariadenie najlepšej kvality, ktoré Vám zaručí dlhoročnú bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa či mačku. Tento neviditeľný plot je určený pre psov a mačky, pretože disponuje najmenším vyrábaným prijímačom. Možno ho využiť takmer pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe Deluxe má nastaviteľnú silu impulzu, a to v 5-tich úrovniach. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš miláčik už neutečie, je zariadenie PetSafe jasnou voľbou. Prijímač je napájaný špeciálnou batériou RFA-188, ktorá ho udrží v prevádzke na 3 až 6 mesiacov.
 

 
Nastavenie zón
U ohradníku PetSafe Deluxe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.
 
Typ korekcie 
PetSafe PCF-1000-20 Deluxe má 5 úrovní elektrostatické korekcie a zvukové upozornenie. Sila impulzu je vhodná pre najmenšie a malé plemená psov, či akúkoľvek mačku. Ide o najmenší ohradník na trhu, spoľahlivo stráži Vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor.
 
Drôt v balení
Základné balenie PetSafe PCF-1000-20 obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1,3 km.
 
Batérie a nabíjanie
Prijímač u PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je napájaný špeciálnou batériou RFA-188, ktorú zakúpite u nás, alebo akéhokoľvek predajca značky PetSafe. Jej výdrž v neprerušovanom prevádzke je 3-6 mesiacov. Disponuje LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.
 
Vodotesnosť 
PetSafe PCF-1000-20 Deluxe disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes či mačka môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.
 
Počet psov 
PetSafe PCF-1000-20 Deluxe je možné použiť pre neobmedzený počet psov alebo mačiek. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.
 
Dĺžka obojka
PetSafe PCF-1000-20 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 32cm.
 
Váha a rozmery
Základňa má šírku 10,9cm, výšku 12,5cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač má šírku 5,2 cm, výšku 1,9cm a hĺbku 2 cm a jeho váha je 41 gramov (vrátane batérie). 
 
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Príslušenstvo pre klietky, búdy, teráriá