PetSafe bezdr├ítov├Ż elektronick├Ż ohradn├şk pro psy - pro 5 ps┼»

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 998,00

Elektronick├Ż bezdr├┤tov├Ż ohradn├şk PetSafe PIF-300-21 je zariadenie najvy┼í┼íej triedy, ktor├ę V├ím zaru─Ź├ş dlhoro─Źn├║ bezprobl├ęmov├║ prev├ídzku a bezpe─Źie pre V├í┼ího psa. Tento nevidite─żn├Ż plot je ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm pre ve─żk├Żch psov a ve─żmi odoln├ę plemen├í. Mo┼żno ho vyu┼żi┼ą takmer pre v┼íetky typy in┼ítal├íci├ş, aj tie najzlo┼żitej┼íie. PetSafe pre ve─żk├Żch psov m├í nastavite─żn├║ silu impulzu, a to v 5-tich ├║rovniach. Jedn├í sa o najsilnej┼í├ş ohradn├şk na trhu, zaber├í tam, kde s├║ ostatn├ę zariadenia nedostato─Źn├ę. Ak ch...

PetSafe bezdr├ítov├Ż elektronick├Ż ohradn├şk pro psy - pro 5 ps┼» - ponuka obchodu

PetSafe bezdr├ítov├Ż elektronick├Ż ohradn├şk pro psy - pro 5 ps┼» 
10 dn├ş 998,00 € Do e-shopu

Parametre produktu PetSafe bezdr├ítov├Ż elektronick├Ż ohradn├şk pro psy - pro 5 ps┼»

Elektronick├Ż bezdr├┤tov├Ż ohradn├şk PetSafe PIF-300-21 je zariadenie najvy┼í┼íej triedy, ktor├ę V├ím zaru─Ź├ş dlhoro─Źn├║ bezprobl├ęmov├║ prev├ídzku a bezpe─Źie pre V├í┼ího psa. Tento nevidite─żn├Ż plot je ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm pre ve─żk├Żch psov a ve─żmi odoln├ę plemen├í. Mo┼żno ho vyu┼żi┼ą takmer pre v┼íetky typy in┼ítal├íci├ş, aj tie najzlo┼żitej┼íie. PetSafe pre ve─żk├Żch psov m├í nastavite─żn├║ silu impulzu, a to v 5-tich ├║rovniach. Jedn├í sa o najsilnej┼í├ş ohradn├şk na trhu, zaber├í tam, kde s├║ ostatn├ę zariadenia nedostato─Źn├ę. Ak chcete ma┼ą┬áabsol├║tnu istotu, ┼że V├í┼í pes bude ma┼ą zo zak├ízanej z├│ny re┼ípekt, je elektronick├Ż ohradn├şk PetSafe jasnou vo─żbou.
 

 
Nastavenie z├│n
U elektronick├ęho bezdr├┤tov├ęho ohradn├şku PetSafe PIF-300-21 nastavujete z├│nu pre v├Żstrahu a korekci├ím Jedn├Żm ovl├ída─Źom na z├íkladni Spolo─Źne. Maxim├ílna vzdialenost, na ktore sa moze pohybovo pes od z├íkladni je 27,5 metra (jedn├í sa teda o polomer). Minim├ílna vzdialenost je cca 4 metre.

 
Typ korekcie 
Bezdr├┤tov├Ż ohradn├şk PetSafe PIF-300-21 m├í 5 ├║rovn├ş elektrostatick├ę korekcie a zvukov├ę upozornenie. Sila impulzu je vhodn├í pre v├Ą─Ź┼íie plemen├í. Jedn├í sa o najlep┼í├ş bezdr├┤tov├Ż ohradn├şk na trhu, spo─żahlivo str├í┼żi V├í┼ího psa a nedovol├ş mu opusti┼ą vyt├Ż─Źen├Ż priestor.
Dr├┤t v balen├ş
Bezdr├┤tov├Ż ohradn├şk PetSafe PIF-300-21, ako u┼ż n├ízov napoved├í, nem├í v balen├ş ┼żiadny dr├┤t. Sign├íl je vysielan├Ż a┼ż do vzdialenosti 27,5 metrov od z├íkladne ka┼żd├Żm smerom.
 
Bat├ęrie┬áa┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź u PetSafe PIF-300-21 je nap├íjan├Ż ┼ípeci├ílnou bat├ęriou RFA-67, ktor├║ zak├║pite u n├ís, alebo ak├ęhoko─żvek predajca zna─Źky PetSafe. Jej v├Żdr┼ż v nepreru┼íovanom prev├ídzke je 3-6 mesiacov. M├í LED indik├íciu o stave bat├ęrie. Z├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. Odpor├║─Źame dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du - vzh─żadom na to, ┼że pri preru┼íen├ş vysielan├ş sign├ílu zo z├íkladne d├┤jde k aktiv├ícii korekcie.
 
Vodotesnos┼ą┬á
PetSafe PetSafe PIF-300-21 disponuje plne pono┼Öiteln├Żm prij├şma─Źom a jeho pou┼żitie je vhodn├ę v da┼żdi a ve─żmi vlhkom prostred├ş. Pes m├┤┼że s prij├şma─Źom sko─Źi┼ą do baz├ęna a k├║pa┼ą sa ─żubovo─żne dlho. Z├íklad┼ła je vodeodoln├í, odpor├║─Źame jej umiestnenie do such├ęho prostredia. M├┤┼że by┼ą tie┼ż umiestnen├í vonku, ale tak, aby na ┼łu nepr┼íalo.
 
Po─Źet psov┬á
PetSafe PIF-300-21 je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre neobmedzen├Ż po─Źet psov. Prik├║pen├şm ─Ćal┼í├şch obojkov ho m├┤┼żete jednoducho roz┼í├şri┼ą.
 
D─║┼żka obojka
PetSafe PIF-300-21 m├í ve─żmi pevn├Ż a kvalitn├ę obojok vyroben├Ż z nylonu. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku. D─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 20 a┼ż do 70cm.
 
Váha a rozmery
Z├íklad┼ła m├í ┼í├şrku 24cm, v├Ż┼íku 24cm a h─║bku 20cm. Prij├şma─Ź m├í ┼í├şrku 6,1 cm, v├Ż┼íku 2,7cm a h─║bku 4,2 cm a jeho hmotnos┼ą je 71 gramov.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í