Petrainer PET803 - pro 5 psů

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 230,00

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod.      Popis produktu Elektronický ohradník Petrainer PET803 je vhodný pre v...

Petrainer PET803 - pro 5 psů - ponuka obchodu

Petrainer PET803 - pro 5 psů 
21 dní 230,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Petrainer PET803 - pro 5 psů

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 
 
 
Popis produktu
Elektronický ohradník Petrainer PET803 je vhodný pre väčšie a menej citlivé plemená. Nemá nastaviteľnú silu impulzu, radí sa ale medzi silnejšie. Prijímač je nabíjací, s výdržou na jedno nabitie 5-10 dní. Doba nabíjania je približne 2 hodiny. Zariadenie má minimálnu výstražnú zónu v podobe zvuku. Neviditeľný plot Petrainer PET803 má v balení základných 200 metrov drôtu. Možno ho rozšíriť až na dĺžku 800 metrov. Vzdialenosť, na ktorú sa môže pes priblížiť nastavujete na digitálnej základni, a pohybuje sa od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie (inštalácia na plote bude mať dlhší dosah než v krajine) a dĺžke použitého drôtu (čím viac drôtu, tým menšia zóna ). Prijímač disponuje gyro senzorom, ktorý rozpozná, či je pes práve v pohybe. Vďaka tomu dokáže šetriť energiu, keď pes napr. Spí, alebo je v pokoji. Prijímač je možné "natvrdo" vypnúť, ak ho nepoužívate, šetríte tým životnosť akumulátora, ktorá je 3-5 rokov a je možné ho vymeniť. Prijímač PET803 je vodotesný a je možné ho používať aj v prípade, keď má pes prístup k vode, kde sa môže kúpať.
 

 
Nastavenie zón
Petrainer PET803 disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk sa vydáva niekoľko sekúnd pred začatím impulzu. Korekčné zóna je nastaviteľná od 30cm do 4m v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.
 
Typ korekcie 
Petrainer PET803 nemá nastaviteľnú silu impulzu. Je vhodný skôr pre stredné a väčšie plemená do váhy 50kg.
 
Drôt v balení
Základné balenie Petrainer PET803 obsahuje 200 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,2mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 800 metrov.
 
Batérie a nabíjanie
Prijímač u Petrainer PET803 je osadený nabíjacím a vymeniteľným Li-Ion akumulátorom (kapacita 240mAh), ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Má LED indikáciu o stave nabitia / vybitia a na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 7 dní. Prijímacie obojok možno kedykoľvek nabiť pomocou USB nabíjačky. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.
 
Vodotesnosť 
Petrainer PET803 disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.
 
Počet psov
Petrainer PET803 je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.
 
Dĺžka obojka
Petrainer PET803 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.
 
Váha a rozmery
Základňa má šírku 15cm, výšku 9,6cm a hĺbku 3,6cm. Prijímač má šírku 6,9 cm, výšku 4,0cm a hĺbku 3,0cm a jeho váha je 61 gramov.
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Príslušenstvo pre klietky, búdy, teráriá