Petrainer PET803 - pro 2 psy

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 121,00

Varovanie: Na┼ía┬áspolo─Źnos┼ą┬áje jedin├Żm┬áofici├ílnym┬ádistrib├║torom┬ázna─Źky Petrainer┬áv ─îeskej a┬áSlovenskej republike.┬áD├┤razne┬ávarujeme┬ápred┬án├íkupom┬ápodozrivo lacn├Żch produktov zna─Źky Petrainer od in├Żch predajcov!┬áVo┬áv├Ą─Ź┼íine┬ápr├şpadov sa jedn├í┬áo┬ák├│pie┬áalebo produkty,┬áktor├ę┬ánie s├║ ur─Źen├ę pre CZ a SK trh -┬átzv.┬á┼íed├Ż┬ádovoz. Len u n├ís a v na┼íej sieti autorizovan├Żch predajcov v├ím garantujeme┬á100% pravos┼ą, 2 roky z├íruky a CZ/SK n├ívod.┬á ┬á ┬á Popis produktu Elektronick├Ż ohradn├şk Petrainer PET803 je vhodn├Ż pre v...

Petrainer PET803 - pro 2 psy - ponuka obchodu

Petrainer PET803 - pro 2 psy 
21 dn├ş 121,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Petrainer PET803 - pro 2 psy

Varovanie: Na┼ía┬áspolo─Źnos┼ą┬áje jedin├Żm┬áofici├ílnym┬ádistrib├║torom┬ázna─Źky Petrainer┬áv ─îeskej a┬áSlovenskej republike.┬áD├┤razne┬ávarujeme┬ápred┬án├íkupom┬ápodozrivo lacn├Żch produktov zna─Źky Petrainer od in├Żch predajcov!┬áVo┬áv├Ą─Ź┼íine┬ápr├şpadov sa jedn├í┬áo┬ák├│pie┬áalebo produkty,┬áktor├ę┬ánie s├║ ur─Źen├ę pre CZ a SK trh -┬átzv.┬á┼íed├Ż┬ádovoz. Len u n├ís a v na┼íej sieti autorizovan├Żch predajcov v├ím garantujeme┬á100% pravos┼ą, 2 roky z├íruky a CZ/SK n├ívod.┬á
 
 
Popis produktu
Elektronick├Ż ohradn├şk Petrainer PET803 je vhodn├Ż pre v├Ą─Ź┼íie a menej citliv├ę plemen├í. Nem├í nastavite─żn├║ silu impulzu, rad├ş sa ale medzi silnej┼íie. Prij├şma─Ź je nab├şjac├ş, s v├Żdr┼żou na jedno nabitie 5-10 dn├ş. Doba nab├şjania je pribli┼żne 2 hodiny. Zariadenie m├í minim├ílnu v├Żstra┼żn├║ z├│nu v podobe zvuku. Nevidite─żn├Ż plot Petrainer PET803 m├í v balen├ş z├íkladn├Żch 200 metrov dr├┤tu. Mo┼żno ho roz┼í├şri┼ą a┼ż na d─║┼żku 800 metrov. Vzdialenos┼ą, na ktor├║ sa m├┤┼że pes pribl├ş┼żi┼ą nastavujete na digit├ílnej z├íkladni, a pohybuje sa od 30cm do 4m, v z├ívislosti od typu in┼ítal├ície (in┼ítal├ícia na plote bude ma┼ą dlh┼í├ş dosah ne┼ż v krajine) a d─║┼żke pou┼żit├ęho dr├┤tu (─Ź├şm viac dr├┤tu, t├Żm men┼íia z├│na ). Prij├şma─Ź disponuje gyro senzorom, ktor├Ż rozpozn├í, ─Źi je pes pr├íve v pohybe. V─Ćaka tomu dok├í┼że ┼íetri┼ą energiu, ke─Ć pes napr. Sp├ş, alebo je v pokoji. Prij├şma─Ź je mo┼żn├ę "natvrdo" vypn├║┼ą, ak ho nepou┼ż├şvate, ┼íetr├şte t├Żm ┼żivotnos┼ą akumul├ítora, ktor├í je 3-5 rokov a je mo┼żn├ę ho vymeni┼ą. Prij├şma─Ź PET803 je vodotesn├Ż a je mo┼żn├ę ho pou┼ż├şva┼ą aj v pr├şpade, ke─Ć m├í pes pr├şstup k vode, kde sa m├┤┼że k├║pa┼ą.
 

 
Nastavenie z├│n
Petrainer PET803 disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk sa vyd├íva nieko─żko sek├║nd pred za─Źat├şm impulzu. Korek─Źn├ę z├│na je nastavite─żn├í od 30cm do 4m v z├ívislosti od typu in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.
 
Typ korekcie 
Petrainer PET803 nem├í nastavite─żn├║ silu impulzu. Je vhodn├Ż sk├┤r pre stredn├ę a v├Ą─Ź┼íie plemen├í do v├íhy 50kg.
 
Dr├┤t v balen├ş
Z├íkladn├ę balenie Petrainer PET803 obsahuje 200 metrov izolovan├ęho dr├┤tu o priereze 0,2mm, ─Źo je plne dosta─Źuj├║ca pre v├Ą─Ź┼íinu in┼ítal├íci├ş. Ak dr├┤t v balen├ş nesta─Ź├ş, mo┼żno ho ─żahko napoji┼ą a┼ż do vzdialenosti 800 metrov.
 
Bat├ęrie┬áa┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź u Petrainer PET803 je osaden├Ż nab├şjac├şm a vymenite─żn├Żm Li-Ion akumul├ítorom (kapacita 240mAh), ktor├Ż sa nabije v priebehu 2 hod├şn. M├í LED indik├íciu o stave nabitia / vybitia a na jedno nabitie vydr┼ż├ş v prev├ídzke a┼ż 7 dn├ş. Prij├şmacie obojok mo┼żno kedyko─żvek nabi┼ą pomocou USB nab├şja─Źky. Z├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. Mo┼żno dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du alebo pri nedostupnosti sie┼ąov├ęho zdroja.
 
Vodotesnos┼ą┬á
Petrainer PET803 disponuje plne ponorite─żn├Żm prij├şma─Źom a jeho pou┼żitie je vhodn├ę v da┼żdi a ve─żmi vlhkom prostred├ş. Pes m├┤┼że s prij├şma─Źom sko─Źi┼ą do baz├ęna a k├║pa┼ą sa ─żubovo─żne dlho. Z├íklad┼ła je vodeodoln├í, odpor├║─Źame jej umiestnenie do such├ęho prostredia. M├┤┼że by┼ą tie┼ż umiestnen├í vonku, ale tak, aby na ┼łu nepr┼íalo.
 
Po─Źet psov
Petrainer PET803 je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre neobmedzen├Ż po─Źet psov. Prik├║pen├şm ─Ćal┼í├şch obojkov ho m├┤┼żete jednoducho roz┼í├şri┼ą.
 
D─║┼żka obojka
Petrainer PET803 m├í ve─żmi pevn├Ż a kvalitn├ę obojok vyroben├Ż z plastu. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku. D─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 20 a┼ż do 65cm.
 
Váha a rozmery
Z├íklad┼ła m├í ┼í├şrku 15cm, v├Ż┼íku 9,6cm a h─║bku 3,6cm. Prij├şma─Ź m├í ┼í├şrku 6,9 cm, v├Ż┼íku 4,0cm a h─║bku 3,0cm a jeho v├íha je 61 gramov.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í