Num┬┤Axes elektronick├Ż ohradn├şk Canifugue 2015

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 191,00

┬á Elektronick├Ż ohradn├şk CANIFUGUE┬áfranc├║zskej firmy NUM┬┤AXES┬« tvor├ş najspo─żahlivej┼í├ş a ─Źasovo najproverenej┼í├ş bezkontaktn├Ż ohradn├şkov├Ż syst├ęm v Evr├│pe. Tento nevidite─żn├Ż plot je vyr├íban├Ż pre svoje kvality u┼ż 15 rokov a za t├║ dobu z├şskal mnoho spokojn├Żch u┼ż├şvate─żov. Pet at School┬áje vhodn├Ż pre psov od 5 kg do 50 kg, v─Ćaka 8 ├║rovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korek─Źnou z├│nou sa nach├ídza varovn├í z├│na. V tej je pes upozornen├Ż zvukom, ┼że sa bl├ş┼żi k zak├ízan├ęmu priestoru. Obe tieto oblasti...

Num┬┤Axes elektronick├Ż ohradn├şk Canifugue 2015 - ponuka obchodu

Num┬┤Axes elektronick├Ż ohradn├şk Canifugue 2015 
na sklade 191,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Num┬┤Axes elektronick├Ż ohradn├şk Canifugue 2015

 
Elektronick├Ż ohradn├şk CANIFUGUE┬áfranc├║zskej firmy NUM┬┤AXES┬« tvor├ş najspo─żahlivej┼í├ş a ─Źasovo najproverenej┼í├ş bezkontaktn├Ż ohradn├şkov├Ż syst├ęm v Evr├│pe. Tento nevidite─żn├Ż plot je vyr├íban├Ż pre svoje kvality u┼ż 15 rokov a za t├║ dobu z├şskal mnoho spokojn├Żch u┼ż├şvate─żov. Pet at School┬áje vhodn├Ż pre psov od 5 kg do 50 kg, v─Ćaka 8 ├║rovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korek─Źnou z├│nou sa nach├ídza varovn├í z├│na. V tej je pes upozornen├Ż zvukom, ┼że sa bl├ş┼żi k zak├ízan├ęmu priestoru. Obe tieto oblasti s├║ nastavite─żn├ę na z├íkladni, ─Źo je medzi elektronick├Żmi ohradn├şkmi unik├ítne. Celkov├í oblas┼ą, ktor├║ m├┤┼żete psovi zak├íza┼ą je nastavite─żn├í od 30cm do 4m. Prij├şma─Ź je nap├íjan├Ż 3V bat├ęriou,┬átyp CR2, ktor├í vydr┼ż├ş v nepreru┼íovanej prev├ídzke 3-6 mesiacov. Na prij├şma─Źi, pod krytom bat├ęrie, sa nach├ídza tla─Źidlo pre zmenu ├║rovne impulzu.Z├íklad┼ła, vysielaj├║ca sign├íl do dr├┤tu, je nap├íjan├í zo siete adapt├ęrom. Nastavujete na nej ve─żkos┼ą varovnej a korek─Źnej z├│ny.

 
Nastaven├ş z├│n
CANIFUGUE m├í mo┼żnos┼ą vo─żby nastavi┼ą korek─Źn├ę a varovn├║ z├│nu zvl├í┼í┼ą. Jedn├í sa o unik├ítnu mo┼żnos┼ą, ktor├║ in├ę ohradn├şky nepon├║kaj├║. M├┤┼żete teda pou┼ż├şva┼ą iba minim├ílnu varovn├║ z├│nu, ─Źo je vhodn├ę najm├Ą, ak je mal├Ż pozemok, pes sa pohrab├ív├í pod plotom, alebo tr├ívia pr├şli┼í ve─ża ─Źasu v upozor┼łuj├║ci z├│ne a vyb├şja bat├ęria (─Źo nie je neobvykl├ę).┬á┼á├şrka z├│ny je nastavite─żn├í na z├íkladni, a to v rozmedz├ş od 30cm do 4m, v z├ívislosti od typu in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.
 
Typ korekcie 
M├┤┼żete nastavi┼ą jednu z 8mi ├║rovn├ş impulzu. Jednoducho si tak obojok nastav├şte na mieru priamo pre v├í┼ího ps├şka. Silu impulzu si m├┤┼żete kedyko─żvek zv├Ż┼íi┼ą alebo zn├ş┼żi┼ą pomocou prep├şna─Źa na prij├şma─Źi.
 

Dr├┤t v balen├ş
Z├íkladn├ę balenie CANIFUGUE obsahuje 100 metrov izolovan├ęho dr├┤tu o priereze 0,5 mm, ─Źo je plne dosta─Źuj├║ca pre v├Ą─Ź┼íinu in┼ítal├íci├ş. Ak dr├┤t v balen├ş nesta─Ź├ş, mo┼żno ho ─żahko napoji┼ą a┼ż do vzdialenosti 800m.
 
Baterie┬áa┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź CANIFUGUE je nap├íjan├Ż 3V bat├ęriou, typ CR2. Bat├ęrie je ─żahko dostupn├í a vydr┼ż├ş v prev├ídzke pri be┼żnom pou┼żit├ş 3-6 mesiacov. Jej v├Żmena je ─żahk├í, skr├Żva sa pod odn├şmate─żn├Żm krytom, ktor├Ż je prichyten├Ż skrutkami. Z├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. Mo┼żno dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du alebo pri nedostupnosti sie┼ąov├ęho zdroja.
 
Vodotesnos┼ą┬á
CANIFUGUE disponuje plne pono┼Öiteln├Żm prij├şma─Źom a jeho pou┼żitie je vhodn├ę v da┼żdi a ve─żmi vlhkom prostred├ş. Pes m├┤┼że s prij├şma─Źom sko─Źi┼ą do baz├ęna a k├║pa┼ą sa ─żubovo─żne dlho. Z├íklad┼ła je vodeodoln├í, odpor├║─Źame jej umiestnenie do such├ęho prostredia. M├┤┼że by┼ą tie┼ż umiestnen├í vonku, ale tak, aby na ┼łu nepr┼íalo.
 
Po─Źet psov┬á
CANIFUGUE je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre neobmedzen├Ż po─Źet psov. Prik├║pen├şm ─Ćal┼í├şch obojkov ho m├┤┼żete jednoducho roz┼í├şri┼ą.
 
D─║┼żka obojka
CANIFUGUE m├í ve─żmi pevn├Ż a kvalitn├ę obojok vyroben├Ż z nylonu. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku. D─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 10 a┼ż do 70cm.
 
  Váha a rozmery
Z├íklad┼ła m├í ┼í├şrku 13,1cm, v├Ż┼íku 11,7cm a h─║bku 4,1cm. Prij├şma─Ź m├í ┼í├şrku 6,3 cm, v├Ż┼íku 4,2 cm a h─║bku 3,1cm a jeho v├íha je 82 gramov.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í