Martin System elektronick├Ż ohradn├şk Clotures E-fence

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 348,00

Elektronick├Ż nevidite─żn├Ż ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence┬áje kvalitn├ę a modern├ę zariadenie sl├║┼żiace pre ochranu v├í┼ího ps├şka, ktor├ę ho ochr├íni na pozemku ve─żkom a┼ż do 3,7 km. Tento elektronick├Ż ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence disponuje tromi ├║rov┼łami postupne narastajuc├ęho impulzu, varovn├Żm upozornen├şm u vstupu do v├Żstra┼żnej z├│ny, m├í vodotesn├Ż prij├şma─Ź a je vhodn├Ż pre v┼íetky plemena psov od 10kg. Pred samotnou korek─Źnou z├│nou sa nach├ídza z├│na varovn├í. V tej je pes upozornen├Ż zvukom...

Martin System elektronick├Ż ohradn├şk Clotures E-fence - ponuka obchodu

Martin System elektronick├Ż ohradn├şk Clotures E-fence 
14 dn├ş 348,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Martin System elektronick├Ż ohradn├şk Clotures E-fence

Elektronick├Ż nevidite─żn├Ż ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence┬áje kvalitn├ę a modern├ę zariadenie sl├║┼żiace pre ochranu v├í┼ího ps├şka, ktor├ę ho ochr├íni na pozemku ve─żkom a┼ż do 3,7 km. Tento elektronick├Ż ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence disponuje tromi ├║rov┼łami postupne narastajuc├ęho impulzu, varovn├Żm upozornen├şm u vstupu do v├Żstra┼żnej z├│ny, m├í vodotesn├Ż prij├şma─Ź a je vhodn├Ż pre v┼íetky plemena psov od 10kg. Pred samotnou korek─Źnou z├│nou sa nach├ídza z├│na varovn├í. V tej je pes upozornen├Ż zvukom, ┼że sa bl├ş┼żi k zak├ízan├ęmu priestoru. Obe tieto oblasti s├║ nastavite─żn├ę na z├íkladni, ─Źo┬áje medzi elektronick├Żmi ohradn├şkami unik├ítne. Akon├íhle sa pes pribl├ş┼ż├ş k varovnej z├│ne, obojok vyd├í zvukov├ę upozornenie, ak pes p├┤jde ─Ćalej ku korek─Źnej z├│ne, obojok vy┼íle elektrostatick├║ korekciu. Celkov├í oblas┼ą, ktor├║ m├┤┼żete psovi zak├íza┼ą je nastavite─żn├í┬áod 0,5 m do 3 m. Prij├şma─Ź je nap├íjan├Ż 3V bat├ęriou, typ CR2, ktor├í vydr┼ż├ş v nepreru┼íovanej prev├ídzke 1 rok┬á(v z├ívislosti na po─Źetnosti spusten├ş). Z├íklad┼ła, vysielaj├║ca sign├íl do dr├┤tu, je nap├íjan├í zo siete adapt├ęrom. Nastavujete na nej ve─żkos┼ą varovnej a korek─Źnej z├│ny.
 
Nastavenie z├│n
┼á├şrka z├│ny je nastavite─żn├í na z├íkladni, a┬áto v rozmedz├ş od 0,5 m do 3 metrov, v z├ívislosti na typu in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.┬á
 
 
Typ korekcie 
M├┤┼żete nastavi┼ą jednu z 3┬á├║rovn├ş impulzu (n├şzka, stredn├í, vysok├í). Jednoducho si tak obojok nastav├şte na mieru priamo pre v├í┼ího ps├şka. Silu impulzu si m├┤┼żete kedyko─żvek zv├Ż┼íi┼ą alebo zn├ş┼żi┼ą pomocou tla─Źidiel na z├íkladni.
 
Dr├┤t v balen├ş
Z├íkladn├ę balenie ohradn├şku Martin System Clotures E-Fence obsahuje 120 metrov izolovan├ęho dr├┤tu o prierezu 0,5 mm, ─Źo je plne dosta─Źuj├║ce pre v├Ą─Ź┼íinu in┼ítal├íci├ş. Ak dr├┤t v balen├ş nesta─Ź├ş, m├┤┼żete ho jednoducho prik├║pi┼ą a napoji┼ą.
 
Bat├ęrie a┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź ohradn├şku Martin System Clotures E-Fence je nap├íjen├Ż 3V bat├ęriou, typ CR2. Bat├ęria je ─żahko dostupn├í a vydr┼ż├ş v prev├ídzke pri be┼żnom pou┼żit├ş 1 rok. ┬áZ├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. M├┤┼żete dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du alebo pri nedostupnosti sie┼ąov├ęho zdroja.┬á
 
Vodotesnos┼ą┬á
Ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence disponuje┬áplne vodotesn├Żm┬áprij├şma─Źom a jeho pou┼żitie je vhodn├ę v da┼żdi a ve─żmi vlhkom prostred├ş. Z├íklad┼ła je vodeodoln├í, odpor├║─Źame jej umiestnenie do such├ęho prostredia. M├┤┼że by┼ą tie┼ż umiestnen├í vonku, ale tak, aby na ┼łu nepr┼íalo.
 
D─║┼żka obojku
Ohradn├şk Martin System Clotures E-Fence m├í┬áve─żmi pevn├Ż a kvalitn├ş obojok vyroben├Ż z┬ánylonu. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku.┬áD─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 20 a┼ż do 55 cm. M├┤┼żete v┼íak zvoli┼ą ak├Żko─żvek in├Ż obojok, ktor├Ż m├íte doma ─Źi m├┤┼żete zak├║pi┼ą u n├ís v kateg├│rii -┬áObojky k ohradn├şkom.
  

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í