iTrainer elektronick├Ż ohradn├şk pro psy W227 - pro 4 psy

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 227,00

┬á Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer W227 je z├íkladn├ę zariadenie s v├Żborn├Żmi vlastnos┼ąami. Z lacnej┼í├şch zariaden├ş ho odpor├║─Źame naj─Źastej┼íie z nieko─żk├Żch d├┤vodov: m├í dobre spracovan├║ v├Żstra┼żn├║ a korek─Źn├║ z├│nu. Celkom obsahuje 3 z├│ny - varovn├ę, iba zvuk; korek─Źn├ę, slab┼í├ş impulz; korek─Źn├ę, intenz├şvnej┼í├ş impulz. Na z├íkladni sa nastavuje celkov├í vzdialenos┼ą, ktor├í je od 30cm do 4m. ─Äal┼íou v├Żhodou je plne vodotesn├Ż prij├şma─Ź s dlhou v├Żdr┼żou bat├ęrie (a┼ż 2 mesiace). Zariadenie je vhodn├ę pre citlivej┼íie plem...

iTrainer elektronick├Ż ohradn├şk pro psy W227 - pro 4 psy - ponuka obchodu

iTrainer elektronick├Ż ohradn├şk pro psy W227 - pro 4 psy 
10 dn├ş 227,00 € Do e-shopu

Parametre produktu iTrainer elektronick├Ż ohradn├şk pro psy W227 - pro 4 psy

 
Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer W227 je z├íkladn├ę zariadenie s v├Żborn├Żmi vlastnos┼ąami. Z lacnej┼í├şch zariaden├ş ho odpor├║─Źame naj─Źastej┼íie z nieko─żk├Żch d├┤vodov: m├í dobre spracovan├║ v├Żstra┼żn├║ a korek─Źn├║ z├│nu. Celkom obsahuje 3 z├│ny - varovn├ę, iba zvuk; korek─Źn├ę, slab┼í├ş impulz; korek─Źn├ę, intenz├şvnej┼í├ş impulz. Na z├íkladni sa nastavuje celkov├í vzdialenos┼ą, ktor├í je od 30cm do 4m. ─Äal┼íou v├Żhodou je plne vodotesn├Ż prij├şma─Ź s dlhou v├Żdr┼żou bat├ęrie (a┼ż 2 mesiace). Zariadenie je vhodn├ę pre citlivej┼íie plemen├í, preto┼że sila impulzu sa rad├ş medzi slab┼íie. Silnej┼í├ş impulz m├┤┼żeme dosiahnu┼ą pou┼żit├şm kvalitnej bat├ęrie, ur─Źenej pre zariadenia s vysok├Żm jednor├ízov├Żm odberom (odpor├║─Źame zn. Energizer).┬áNevidite─żn├Ż plot W227 je vhodn├Ż pre plemen├í od 8kg (vzh─żadom k ve─żkosti prij├şma─Źa), do 50kg (iba citlivej┼íie plemen├í).
 

 
Nastavenie z├│n
iTrainer W227 m├í v├Żborne spracovan├║ z├│nu, ktor├í sa nastavuje s├şce spolo─Źn├Żm ovl├ída─Źom, ale je rozdelen├í do troch ─Źast├ş. Prv├í je iba zvukov├ę upozornenie, druh├í je impulz so zvukom a tret├ş je intenz├şvnej┼í├ş impulz so zvukom. Nastavenie ┼í├şrky z├│ny sa pohybuje v rozmedz├ş od 30cm do 4m, v z├ívislosti od typu in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.
 
Typ korekcie 
iTrainer W227 m├í dve ├║rovne impulzu, ktor├ę sa menia v z├ívislosti od vzdialenosti od dr├┤tu. ─î├şm je pes bli┼ż┼íie, t├Żm je impulz intenz├şvnej┼í├ş.
 
Dr├┤t v balen├ş
Z├íkladn├ę balenie elektronick├ęho ohradn├şku iTrainer W227 obsahuje 300 metrov dr├┤tu (v┼íak ve─żmi slab├ęho - odpor├║─Źame povrchov├║ in┼ítal├íciu), ─Źo je plne dosta─Źuj├║ca pre v├Ą─Ź┼íinu in┼ítal├íci├ş. Ak dr├┤t v balen├ş nesta─Ź├ş, mo┼żno ho ─żahko napoji┼ą a┼ż do vzdialenosti 600 metrov.
 
Bat├ęrie┬áa┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź u iTrainer W227 je nap├íjan├Ż klasickou 9V bat├ęriou, ktor├║ zak├║pite takmer v ka┼żdom obchode (odpor├║─Źame bat├ęrie zna─Źky Energizer). Jej v├Żdr┼ż je a┼ż 2 mesiace. Ceny sa pohybuj├║ u┼ż od 10, - K─Ź- prev├ídzka je teda ve─żmi lacn├Ż. M├í LED indik├íciu o stave bat├ęrie. Z├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. Mo┼żno dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du alebo pri nedostupnosti sie┼ąov├ęho zdroja.
 
Vodotesnos┼ą┬á
iTrainer W227 disponuje vodotesn├Żm prij├şma─Źom s dobrou izol├íciou a jeho pou┼żitie je vhodn├ę v da┼żdi a ve─żmi vlhkom prostred├ş. Pes m├┤┼że s prij├şma─Źom sko─Źi┼ą do baz├ęna ─Źi rybn├şku, nemus├şte ma┼ą obavy, ┼że d├┤jde k po┼íkodeniu zariadenia. Pri dlh┼íom pobyte vo vode odpor├║─Źame od┼ła┼ą Ke─Ć bat├ęrie a zariadenie skontrolova┼ą.
 
Po─Źet psov┬á
iTrainer W227 je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre neobmedzen├Ż po─Źet psov. Prik├║pen├şm ─Ćal┼í├şch obojkov ho m├┤┼żete jednoducho roz┼í├şri┼ą.
 
D─║┼żka obojka
iTrainer W227 m├í nyl├│nov├Ż obojok. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku. D─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 20 a┼ż do 55cm. Obojok mo┼żno zameni┼ą za dlh┼íie, sta─Ź├ş do pozn├ímky nap├şsa┼ą obvod krku V├í┼ího psa, pr├şpadne mo┼żno zariadenie nasadi┼ą na vlastn├ę.
 
Váha a rozmery
Z├íklad┼ła m├í ┼í├şrku 10,9cm, v├Ż┼íku 12,9cm a h─║bku 4,3cm. Prij├şma─Ź m├í ┼í├şrku 6,9 cm, v├Ż┼íku 3,6cm a h─║bku 3,8 cm a jeho v├íha je 63 gramov (98 gramov vr├ítane bat├ęrie).
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í