Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 - pro 9 ps┼»

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 609,00

Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 je nab├şjac├ş elektronick├Ż ohradn├şk s vodotesn├Żm prij├şma─Źom. Na z├íkladni sa nastavuje celkov├í vzdialenos┼ą, ktor├í je od 30cm do 4m. ─Äalej sa zo z├íkladne nab├şja prij├şma─Ź (USB konektor), mo┼żno ho taktie┼ż nab├şja┼ą z ─żubovo─żn├ęho USB zdroja (5V). Ohradn├şk iTrainer TP16 disponuje nastaven├şm sily impulzu. Mo┼żno nastavi┼ą 5 ├║rovn├ş - bez impulzu a┼ż ve─żmi siln├Ż impulz. Nevidite─żn├Ż plot iTrainer TP16 je vhodn├Ż pre plemen├í od 3,6kg. Maxim├ílna v├íha nie je obmedzen├í. Nastavenie...

Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 - pro 9 ps┼» - ponuka obchodu

Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 - pro 9 ps┼» 
10 dn├ş 609,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 - pro 9 ps┼»

Elektronick├Ż ohradn├şk iTrainer TP16 je nab├şjac├ş elektronick├Ż ohradn├şk s vodotesn├Żm prij├şma─Źom. Na z├íkladni sa nastavuje celkov├í vzdialenos┼ą, ktor├í je od 30cm do 4m. ─Äalej sa zo z├íkladne nab├şja prij├şma─Ź (USB konektor), mo┼żno ho taktie┼ż nab├şja┼ą z ─żubovo─żn├ęho USB zdroja (5V). Ohradn├şk iTrainer TP16 disponuje nastaven├şm sily impulzu. Mo┼żno nastavi┼ą 5 ├║rovn├ş - bez impulzu a┼ż ve─żmi siln├Ż impulz. Nevidite─żn├Ż plot iTrainer TP16 je vhodn├Ż pre plemen├í od 3,6kg. Maxim├ílna v├íha nie je obmedzen├í.

Nastavenie z├│n
iTrainer TP16 disponuje funkciami zvuk a impulz. Zvuk je vyd├ívan├Ż nieko─żko sek├║nd pred za─Źat├şm impulzu. Korek─Źn├ę z├│na je nastavite─żn├í od 30cm do 4m v z├ívislosti od typu in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.
 
Typ korekcie 
Ohradn├şk iTrainer TP16 disponuje nastaven├şm sily impulzu. Mo┼żno nastavi┼ą 5 ├║rovn├ş - bez impulzu a┼ż ve─żmi siln├Ż impulz. Nevidite─żn├Ż plot iTrainer TP16 je vhodn├Ż pre plemen├í od 3,6kg. Maxim├ílna v├íha nie je obmedzen├í. Prij├şma─Ź s├║─Źasne p├şpa a vysiela impulz.
┬á Dr├┤t v balen├ş
Z├íkladn├ę balenie elektronick├ęho ohradn├şku iTrainer TP16 obsahuje 300 metrov dr├┤tu (v┼íak ve─żmi slab├ęho - odpor├║─Źame povrchov├║ in┼ítal├íciu), ─Źo je plne dosta─Źuj├║ca pre v├Ą─Ź┼íinu in┼ítal├íci├ş. Ak dr├┤t v balen├ş nesta─Ź├ş, mo┼żno ho ─żahko napoji┼ą a┼ż do vzdialenosti 1000 metrov.
 
Bat├ęria a┬ánab├şjanie
Prij├şma─Ź u iTrainer TP16 je nap├íjan├Ż Li-ion akumul├ítorom, ktor├Ż ─żahko dobijete prilo┼żen├Żm USB k├íblom. Doba nab├şjania je cca 2 hodiny, v├Żdr┼ż na jedno nabitie 7-15 dn├ş. Kapacita a nap├Ątie akumul├ítora je 550 mAh a 3,7V, typ 20161229. M├í LED indik├íciu o stave bat├ęrie. Z├íklad┼ła je nap├íjan├í zo siete. Mo┼żno dok├║pi┼ą z├ílo┼żn├Ż zdroj s akumul├ítorom pre prev├ídzku pri v├Żpadku pr├║du. Pri nedostupnosti sie┼ąov├ęho zdroja mo┼żno nap├íja┼ą z├íklad┼łu autobat├ęri├ş.
 
Vodotesnos┼ą┬á
iTrainer TP16 m├í vodotesn├Ż prij├şma─Ź, ktor├Ż je vhodn├Ż pri pou┼żit├ş aj v silnom da┼żdi a vlhkom prostred├ş. m├┤┼że by┼ą ponoren├Ż a┼ż do h─║bky pol metra, av┼íak na krat┼íiu dobu.┬á
 

 
Po─Źet psov┬á
iTrainer TP16 je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre neobmedzen├Ż po─Źet psov. Prik├║pen├şm ─Ćal┼í├şch obojkov (prij├şma─Źov) ho m├┤┼żete jednoducho roz┼í├şri┼ą. Nie je potreba ┼żiadneho nastavenia.
 
D─║┼żka obojku
iTrainer TP16 m├í nylonov├Ż obojok. Ps├şkovi nerob├ş jeho nosenie probl├ęm a dobre dr┼ż├ş na krku. D─║┼żka obojku je nastavite─żn├í od 20 a┼ż do 55cm. Obojok mo┼żno zameni┼ą za dlh┼íie, sta─Ź├ş do pozn├ímky nap├şsa┼ą obvod krku V├í┼ího psa, pr├şpadne mo┼żno zariadenie nasadi┼ą na vlastn├ę.
Váha a rozmery
Z├íklad┼ła m├í ┼í├şrku 10,9cm, v├Ż┼íku 12,9cm a h─║bku 4,3cm. Prij├şma─Ź m├í ┼í├şrku 6,9 cm, v├Ż┼íku 3,8 cm a h─║bku 3,1cm a jeho v├íha je 84 gramov vr├ítane obojku.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í