Elektronick├Ż ohradn├şk - Dogtra eF-3500

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 377,00

Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500 je profesion├ílny "nevidite─żn├Ż" plot┬ápre va┼íich ve─żmi tvrdohlav├Żch ps├şch spolo─Źn├şkov. S ohradn├şkom ┼ípi─Źkovej kvality┬áDogtra EDF-3500┬ávymedz├şte z├│nu pre vo─żn├Ż pohyb psov na ploche s obsahom maxim├ílne┬á16,2 km ┼ítvorcov├Żch.┬áVa┼íich ps├şch mazn├í─Źikov upozorn├şte s┬áDogtra EF-3500┬ána zak├ízan├║ hranicu pomocou jednoducho┬ánastavite─żn├Żch korekci├ş┬ána obojku psa. Korekcie nastav├şte v 8 ├║rovniach intezity.┬áOhradn├şk Dogtra EF-3500 disponuje n├şzkou a┼ż strednou intenzitou korekci...

Elektronick├Ż ohradn├şk - Dogtra eF-3500 - ponuka obchodu

Elektronick├Ż ohradn├şk - Dogtra eF-3500 
na sklade 377,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Elektronick├Ż ohradn├şk - Dogtra eF-3500

Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500 je profesion├ílny "nevidite─żn├Ż" plot┬ápre va┼íich ve─żmi tvrdohlav├Żch ps├şch spolo─Źn├şkov. S ohradn├şkom ┼ípi─Źkovej kvality┬áDogtra EDF-3500┬ávymedz├şte z├│nu pre vo─żn├Ż pohyb psov na ploche s obsahom maxim├ílne┬á16,2 km ┼ítvorcov├Żch.┬áVa┼íich ps├şch mazn├í─Źikov upozorn├şte s┬áDogtra EF-3500┬ána zak├ízan├║ hranicu pomocou jednoducho┬ánastavite─żn├Żch korekci├ş┬ána obojku psa. Korekcie nastav├şte v 8 ├║rovniach intezity.┬áOhradn├şk Dogtra EF-3500 disponuje n├şzkou a┼ż strednou intenzitou korekcie vibr├íci├ş a kr├ítkeho impulzu s mo┼żnos┼ąou blok├ície. Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500┬ána zak├ízan├║ hranicu pomocou┬ájednoducho nastavite─żn├Żch korekci├ş┬ána obojku psa. Korekcie nastav├şte v 8 ├║rovniach intenzity.┬áOhradn├şk Dogtra EF-3500 disponuje n├şzkou a┼ż strednou intenzitou korekcie vibr├íci├ş a kr├ítkeho impulzu s mo┼żnos┼ąou blok├ície. Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500┬ápremen├ş v├Żbeh na oblas┼ą bezpe─Źia pre v├í┼ího psa aj jeho okolie. Jednoducho, efekt├şvne a┬ábez naru┼íenia v├Żh─żadu na va┼íom pozemku.┬áOhradn├şk funguje pre┬á─żubovo─żn├Ż po─Źet psov, posta─Ź├ş len dok├║pi┼ą prij├şma─Ź pre ka┼żd├ę zviera.

Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500┬ádisponuje┬áprofesion├ílnou spo─żahlivou technol├│giou pre va┼íu istotu.┬áPrij├şma─Ź na obojku v├í┼ího ps├şka je┬áplne vodotesn├Ż a je vyroben├Ż z extr├ęmne odoln├ęho materi├ílu.┬áZak├ízan├║ hranicu sa v├í┼í chlpat├Ż kamar├ít nau─Ź├ş rozpozn├íva┼ą pomocou┬ádvoch typov miernych korekci├ş.┬áPre varovn├Ż sign├íl vyu┼ż├şva┬áDogtra E-F 3500 vibr├íciu a kr├ítky, mierny impulz. Elektrostatick├Ż impulz je mo┼żn├ę vyradi┼ą┬áz funkcie pomocou prikladan├Żch krytiek na kontaktn├ę body obojka.

Dr├┤t z├íkladnej sady meria 150 m.┬áDr├┤t je mo┼żn├ę dok├║pi┼ą a roz┼í├şri┼ą v├Żbeh┬áa┼ż do 4000 m.┬áJednoducho vyt├Ż─Źite hranicu v├Żbehu a┬ázabezpe─Ź├şte s ohradn├şkom aj problematick├ę miesta┬áak├Żmi s├║ stromy ─Źi ploty. Pre fungovanie syst├ęmu nie je nutn├ę, aby dr├┤t viedol pod zemou. Sta─Ź├ş vymedzi┼ą hranicu na povrchu alebo na plote a spoji┼ą konce dr├┤tu. ├Üzemie vyzna─Ź├şte za pomoc┬á50 prikladan├Żch vlajo─Źiek┬ápod─ża va┼íich predst├ív. Praporky tvoria skvel├║ pom├┤cku nie len pre v├í┼í preh─żad, ale tie┼ż┬áu─żah─Źia orient├íciu v├í┼ímu ps├şkovi.

Po aplik├ícii a jednoducho pr├şstupnom nastaven├ş┬ápovedie dr├┤tom r├ídiov├Ż sign├íl.┬áPrenosom sign├ílu komunikuje z├íklad┼ła s prij├şma─Źom na obojku ps├şka. V─Ćaka ve─żmi jednoduch├ęmu intuit├şvnemu ovl├ídaniu bez probl├ęmov nastav├şte parametre pre individu├ílne dispoz├şcie v├í┼ího psa.┬á─îerven├í kontrolka┬áv├ís rozsvieten├şm ihne─Ć a neust├íle┬áinformuje o spr├ívnosti bezpe─Źn├ęho zapojenia.┬áPokia─ż si prajete nain┼ítalova┼ą dr├┤t pod zem, malo by sa tak sta┼ą v rozmedz├ş h─║bky 10,2 - 15,2 cm pod zemou. Tieto parametre zabezpe─Źia dr├┤t proti vyhrabaniu psom a ─Ćal┼í├şm mo┼żn├Żm mechanick├Żm po┼íkodeniam. Obdobn├ę zariadenia by sa nemali in┼ítalova┼ą v tesnej bl├şzkosti, posta─Ź├ş mal├Ż odstup cca 2 - 3 metre.

Nastavenie z├│n
Dogtra Ef-3500 disponuje mo┼żnos┼ąou vypnutia v├Żstra┼żnej z├│ny (z├│na, v ktorej je pes varovan├Ż, ┼że sa bl├ş┼żi k zak├ízanej oblasti). Pokia─ż je varovn├í z├│na zapnut├í, je signalizovan├í vibr├íciou na obojku. Je to v├Żhoda oproti ostatn├Żm zariadeniam - funguje lep┼íie, ne┼ż zvukov├ę upozornenie (vibr├ícia b├Żva psovi nepohodln├í) a nem├íte ostatn├ę psy v pr├şpade viacer├Żch prij├şma─Źov. ┼á├şrka z├│ny je nastavite─żn├í na z├íkladni a to v rozmedz├ş od 30 cm do 4 metrov v z├ívislosti na type in┼ítal├ície a d─║┼żke dr├┤tu.
 
Typ korekcie 
Elektronick├Ż ohradn├şk Dogtra EF-3500 disponuje 8 ├║rov┼łami impulzu. Jednoducho si tak obojok nastav├şte na mieru priamo pre v├í┼ího ps├şka. Silu impulzu si m├┤┼żete kedyko─żvek zv├Ż┼íi┼ą alebo zn├ş┼żi┼ą pomocou prep├şna─Źa na prij├şma─Źi.
 

Dr├┤t v balen├ş ┬á ┬á
Dogtra┬ápriklad├í cievku izolovan├ęho dr├┤tu v d─║┼żke┬á150 m.┬áToto z├íkladn├ę balenie roz┼í├şrite prik├║pen├şm cievky┬áa┼ż do d─║┼żky 4 km.
 
 
Bat├ęrie┬áa┬ánab├şjanie
Dogtra EF- 3500 disponuje funkciou r├Żchleho nab├şjania.┬áDob├şja┼ą je potrebn├ę┬áiba prij├şma─Ź┬ána obojku a dob├şjanie potrv├í┬á2 hodiny.┬áPrij├şma─Ź vydr┼ż├ş nabit├Ż a┼ż 2 mesiace.
 
Vodotesnos┼ą┬á
Prij├şma─Ź┬ána obojku psa je┬áplne vodotesn├Ż┬áa p├Ż┼íi sa┬áv├Żbornou odolnos┼ąou zariadenia. Nemus├şte ma┼ą ┼żiadne obavy z da┼ż─Ća ─Źi in├ęho nepriazniv├ęho po─Źasia,┬áprij├şma─Ź vydr┼ż├ş aj ponor.
 
Po─Źet psov
Pri dok├║pen├ş potrebn├ęho po─Źtu prij├şma─Źov je mo┼żn├ę s ohradn├şkom┬áDogtra EF-3500┬ázabezpe─Źi┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet┬ápsov.
 
 
┬áD─║┼żka obojka
Ve─żmi robustn├Ż a extr├ęmne odoln├Ż nastavite─żn├Ż┬áobojok┬áje vhodn├Ż pre psov┬áod 6 kg hmotnosti.
 
 
Hmotnos┼ą a rozmery
┬áKompaktn├Ż a ─żahk├Ż prij├şma─Ź┬áv├í┼żi iba 74 g a zaist├ş pohodlie aj men┼í├şch plemien psov s hmotnos┼ąou od┬á6 kg.┬áRozmery┬áprij├şma─Źa: 5,8 cm┬áx┬á2,8 cm┬áx┬á3,8 cm┬á(v├Ż┼íka, ┼í├şrka, h─║bka).
 
 


 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├şslu┼íenstvo pre klietky, b├║dy, ter├íri├í