... Dogtra elektronický neviditelný ohradník pro psy EF-3000 Gold - pro 5 psů

Dogtra elektronický neviditelný ohradník pro psy EF-3000 Gold - pro 5 psů

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 1 119,00

Elektronický ohradník Dogtra eF-3000 Gold americkej výroby je exkluzívne zariadenie, ktoré bude dlhé roky bezproblémovo slúžiť a chrániť tak Vášho psa. Odporúčame ho tým najnáročnejším užívateľom, ktorí chcú to najlepšie. Neviditeľný plot Dogtra je určený prevažne na odolnejšie plemená, ale je vhodný už od 10 kg, vďaka nastaviteľnej sile impulzu v 5 úrovniach. Možno ho použiť aj na tých najväčších psov. Ak sa pes začne približovať k zakázanej oblasti ohraničenej drôtom, je vopred varovaný vibrác...

Dogtra elektronický neviditelný ohradník pro psy EF-3000 Gold - pro 5 psů - ponuka obchodu

Dogtra elektronický neviditelný ohradník pro psy EF-3000 Gold - pro 5 psů 
1 deň 1 119,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Dogtra elektronický neviditelný ohradník pro psy EF-3000 Gold - pro 5 psů

Elektronický ohradník Dogtra eF-3000 Gold americkej výroby je exkluzívne zariadenie, ktoré bude dlhé roky bezproblémovo slúžiť a chrániť tak Vášho psa. Odporúčame ho tým najnáročnejším užívateľom, ktorí chcú to najlepšie. Neviditeľný plot Dogtra je určený prevažne na odolnejšie plemená, ale je vhodný už od 10 kg, vďaka nastaviteľnej sile impulzu v 5 úrovniach. Možno ho použiť aj na tých najväčších psov. Ak sa pes začne približovať k zakázanej oblasti ohraničenej drôtom, je vopred varovaný vibráciami (voliteľne) a ak pokračuje ďalej, nasleduje výchovný impulz. Váš pes sa to veľmi rýchlo naučí a počas niekoľkých dní je po probléme s utekaním. Ohradník Dogtra ponúka exkluzívne funkcie - ako jediný využíva vibrácie ako varovanie. Je to veľká výhoda, ak máte viac, ako jedného psa. Tiež je to pre psa nepohodlné a nezdržiava sa zbytočne vo výstražnej zóne, čím by vybíjal batériu. Ak sa tak stane, alebo máte napríklad menší pozemok, je možné túto varovnú zónu vypnúť.

 
Nastavenie zón
Dogtra eF-3000 Gold má možnosť vypnutia výstražné zóny (zóna, v ktorej je pes varovaný, že sa blížia k zakázanej oblasti). Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorá príde vhod, ak chcete čo najmenej zmenšiť psovi priestor, kde sa môže voľne pohybovať, alebo napríklad, keď pes trávi príliš času vo varovnej zóne a vybíja obojok. Ak je varovná zóna zapnutá, je signalizovaná vibrácií na obojku. Je to výhoda oproti ostatným zariadeniam - funguje lepšie ako zvukové upozornenie (vibrácie býva psovi nepohodlná) a nemáte ostatné psy v prípade viacerých prijímačov. Šírka zóny je nastaviteľná na základni, a to v rozmedzí od 30 cm do 4 m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.
 
Typ korekcie 
Môžete nastaviť jednu z 5tich úrovní impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.
 
Drôt v balení
Základné balenie Dogtra eF-3000 Gold obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 1600 metro prikúpením drôtu pre ohradník.
 
Batérie a nabíjanie
Prijímač Dogtra eF-3000 Gold je napájaný Lithiom-polymérovými akumulátorom s kapacitou 300mAh. Životnosť akumulátora je 4-7 rokov a možno ho užívateľsky vymeniť. Výdrž na jedno nabitie je cca 10 dní a doba nabíjania 2-4 hodiny. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.
 
Vodotesnosť 
Dogtra eF-3000 Gold disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.
 
Počet psov
Dogtra eF-3000 Gold je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.
 
Dĺžka obojka
Dogtra eF-3000 Gold má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm.
 
Váha a rozmery
Základňa má šírku 13,1cm, výšku 11,7cm a hĺbku 4,1cm. Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 4,2 cm a hĺbku 3,1cm a jeho váha je 82 gramov.
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Príslušenstvo pre klietky, búdy, teráriá