Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Táto odvápňovacia kazeta sa vloží do IronCare vodného filtra, ktorý je určený špeciálne pre žehličky značky Philips. Špeciálne navrhnutý zásobník umožňuje rýchlu filtráciu vody, takže môžete začať žehliť, kedykoľvek potrebujete. Filter IronCare umiestnite vedľa priestoru pre žehlenie, aby ste mohli doplniť vodu do žehličky okamžite a nemuseli ju zakaždým nosiť k drezu. Životnosť zásobníka rozpoznáte podľa zmeny farby z modrej na hnedú. Aby ste zaistili optimálny výkon prístroja, vymeňte zásobní...

Parametre produktu Philips GC025/10

Táto odvápňovacia kazeta sa vloží do IronCare vodného filtra, ktorý je určený špeciálne pre žehličky značky Philips. Špeciálne navrhnutý zásobník umožňuje rýchlu filtráciu vody, takže môžete začať žehliť, kedykoľvek potrebujete. Filter IronCare umiestnite vedľa priestoru pre žehlenie, aby ste mohli doplniť vodu do žehličky okamžite a nemuseli ju zakaždým nosiť k drezu.

Životnosť zásobníka rozpoznáte podľa zmeny farby z modrej na hnedú. Aby ste zaistili optimálny výkon prístroja, vymeňte zásobník v okamihu, keď úplne zmení farbu na hnedú. Životnosť samotnej kazety sa môže líšiť v závislosti od tvrdosti vašej vody a početnosti žehlenia. Jeden zásobník vydrží priemerne až 3 mesiace žehlenia.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Prísl. k žehličkám