kde nak├║pi┼ą?

od 257,90

V─Ćaka ve─żk├ęmu plniacemu otvoru m├┤┼żete na jedno pranie vypra┼ą 6 kilogramov bielizne. Nastavi┼ą je mo┼żn├ę a┼ż 1000 odstrediv├Żch ot├í─Źok za min├║tu. Jedine─Źn├Ż spotrebi─Ź v├ís pote┼í├ş jednoduch├Żm ovl├ídan├şm pomocou preh─żadn├ęho panela a klasick├ęho oto─Źen├ęho voli─Źa. Na ve─żkom prednom LED displeji ─żahko skontrolujete v┼íetky navolen├ę funkcie a re┼żimy aj zost├ívaj├║ci ─Źas do konca pracieho cyklu. Vybra┼ą si m├┤┼żete z 9 d├┤myselne navrhnut├Żch programov. Medzi najzauj├şmavej┼íie patr├ş napr├şklad r├Żchly program, ┼ípeci├ílny p...

Whirlpool TDLR 60111 - ponuka obchodu

WHIRLPOOL TDLR 60111 (TDLR60111) 
na sklade 257,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Whirlpool TDLR 60111

V─Ćaka ve─żk├ęmu plniacemu otvoru m├┤┼żete na jedno pranie vypra┼ą 6 kilogramov bielizne. Nastavi┼ą je mo┼żn├ę a┼ż 1000 odstrediv├Żch ot├í─Źok za min├║tu. Jedine─Źn├Ż spotrebi─Ź v├ís pote┼í├ş jednoduch├Żm ovl├ídan├şm pomocou preh─żadn├ęho panela a klasick├ęho oto─Źen├ęho voli─Źa. Na ve─żkom prednom LED displeji ─żahko skontrolujete v┼íetky navolen├ę funkcie a re┼żimy aj zost├ívaj├║ci ─Źas do konca pracieho cyklu. Vybra┼ą si m├┤┼żete z 9 d├┤myselne navrhnut├Żch programov. Medzi najzauj├şmavej┼íie patr├ş napr├şklad r├Żchly program, ┼ípeci├ílny program na ┼íetrn├ę pranie jemnej bielizne, syntetiky, eco bavlny, vlny a farebnej bielizne. Na ve─żmi za┼ípinen├║ bielize┼ł vyu┼żijete funkciu predpierky a svie┼żos┼ą pr├íve vypran├ęho oble─Źenia udr┼ż├şte v─Ćaka praktick├ęmu re┼żimu FreshCare.

Jednou z hlavn├Żch prednost├ş tohto spotrebi─Źa je inteligentn├í technol├│gia 6. zmyslu Colours, ktor├í poskytne v┼żdy najlep┼íie v├Żsledky. V─Ćaka automatick├ęmu nastaveniu v┼íetk├Żch parametrov bude va┼ía bielize┼ł dlh┼íie vyzera┼ą ako nov├í. Inteligentn├Ż spotrebi─Ź disponuje aj inovat├şvnou technol├│giou riadenej optimaliz├ície vody, pomocou ktorej pr├í─Źka spotrebuje ur─Źit├ę mno┼żstvo vody v z├ívislosti od vybran├ęho programu a nasiakavosti bielizne.

Nastaven├şm praktickej funkcie odlo┼żen├ęho ┼ítartu si m├┤┼żete komfortne a dopredu napl├ínova┼ą za─Źiatok aj ukon─Źenie pracieho cyklu. Pr├í─Źka je ─Ćalej vybaven├í syst├ęmom vyrovn├ívania nestability na extra tich├ę a stabiln├ę odstre─Ćovanie. Samozrejmos┼ąou je detsk├Ż z├ímok, ktor├Ż uzamkne navolen├ę funkcie a zabr├íni zapnutiu spotrebi─Źa. Bezpe─Źnos┼ą posktytneintegrovan├í poistka proti prete─Źeniu,v─Ćaka ktorej d├┤jde pri n├íhlom ├║niku vody k mechanick├ęmu uzavretiu pr├şvodu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Maxim├ílna n├ípl┼ł pr├í─Źky6 kg
LCD DisplejÁno
Po─Źet ot├í─Źok1000
Hlu─Źnos┼ą pri pran├ş59 dB
Hlu─Źnos┼ą pri odstre─Ćovan├ş76 dB
Po─Źet prac├şch programov9
Spotreba vody38.7 l
Objem bubna42 l
6. zmyselÁno
Detská poistkaÁno
Ochrana proti prete─Źeniu├üno
 
Funkcie
Program na vlnuÁno
R├Żchly program├üno
Odlo┼żen├Ż ┼ítart├üno
Program na jemn├║ bielize┼ł├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka90 cm
┼á├şrka40 cm
H─║bka60 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├í─Źky