kde nak├║pi┼ą?

od 369,00

WHIRLPOOL FWG91484W EU ÔÇô vo─żne stojaca kvalitn├í spredu plnen├í pr├í─Źka na ┼íetrn├ę a ├║sporn├ę pranie bielizne. Pr├í─Źka patr├ş do energetickej triedy A+++, jej maxim├ílna kapacita je 9 kg a maxim├ílne 1 400 ot./min. Objem bubna je 62 litrov a pon├║ka 12 programov, odlo┼żen├Ż ┼ítart, r├Żchly program 30 min a preh─żadn├Ż displej. Pr├í─Źka je ─Ćalej vybaven├í technol├│giou 6. zmysel FreshCare+, ktor├í v├ím u┼íetr├ş ─Źas pri v├Żbere programu prania. Senzorov├í technol├│gia 6. zmysel rozpozn├í mno┼żstvo bielizne a vykon├í automatic...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Whirlpool FWG91484W EU 
na sklade 369,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Whirlpool FWG91484W EU - ponuka obchodu

Parametre produktu Whirlpool FWG91484W EU

WHIRLPOOL FWG91484W EU ÔÇô vo─żne stojaca kvalitn├í spredu plnen├í pr├í─Źka na ┼íetrn├ę a ├║sporn├ę pranie bielizne. Pr├í─Źka patr├ş do energetickej triedy A+++, jej maxim├ílna kapacita je 9 kg a maxim├ílne 1 400 ot./min. Objem bubna je 62 litrov a pon├║ka 12 programov, odlo┼żen├Ż ┼ítart, r├Żchly program 30 min a preh─żadn├Ż displej. Pr├í─Źka je ─Ćalej vybaven├í technol├│giou 6. zmysel FreshCare+, ktor├í v├ím u┼íetr├ş ─Źas pri v├Żbere programu prania.

Senzorov├í technol├│gia 6. zmysel rozpozn├í mno┼żstvo bielizne a vykon├í automatick├║ vo─żbu programu. Okrem toho neust├íle sleduje cyklus prania a zais┼ąuje optim├ílny v├Żkon. V─Ćaka inovat├şvnej technol├│gii FreshCare+ m├┤┼żete na vlastnej ko┼żi spozna┼ą nov├Ż rozmer svie┼żosti. Jemn├í para z├írove┼ł s pomal├Żmi pohybmi bubna prevetr├íva vypran├║ bielize┼ł v bubne pr├í─Źky. Bielize┼ł v─Ćaka tomu zost├íva m├Ąkk├í a svie┼ża. Procesy za─Źat├ę po─Źas prania ─Ćalej bielize┼ł osvie┼żuj├║ a┼ż 6 hod├şn od skon─Źenia prania.

Eco bavlna, Zmie┼ían├ę pr├ídlo/Denn├ę 40 ┬░C, Bavlna, Syntetika, Jemn├ę pr├ídlo, Vlna, Program pre biele pr├ídlo, R├Żchly 30 ┬░C/30 min., Jeans, ┼áport, Ve─żk├ę kusy bielizne, Pl├íkanie a odstre─Ćovanie, Intenz├şvne odstre─Ćovanie, Vyp├║┼í┼ąanie vody, Colours15, FreshCare+.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Maxim├ílna n├ípl┼ł pr├í─Źky9 kg
LCD DisplejÁno
Po─Źet ot├í─Źok1400
Hlu─Źnos┼ą pri pran├ş52 dB
Hlu─Źnos┼ą pri odstre─Ćovan├ş79 dB
Po─Źet prac├şch programov12
6. zmyselÁno
Detská poistkaÁno
Ochrana proti prete─Źeniu├üno
 
Funkcie
Program na vlnuÁno
R├Żchly program├üno
Odlo┼żen├Ż ┼ítart├üno
Program na jemn├║ bielize┼ł├üno
Pranie v pareÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka84.5 cm
┼á├şrka59.5 cm
H─║bka63 cm
Hmotnos┼ą71 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pr├í─Źky