Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

So spredu plnenou práčkou GVS34 126DC3 energetickej triedy A+++ nielenže maximálne ušetríte, ale tiež oceníte jej pomerne nízku prevádzkovú hlučnosť 56/77 dB, vďaka ktorej vás nebude obťažovať nadmerným hlukom. Spoločnosť Candy si zakladá na funkčnom dizajne a skvelom výkone, čo potvrdzuje aj tento model. Svoje produkty inovuje špeciálnymi technológiami, medzi ktoré patrí napríklad Smart Touch pre bezdotykové prepojenie práčky s inteligentným telefónom a jej následné ovládanie. K tomu využíva mo...

Parametre produktu Candy GVS34 126DC3

So spredu plnenou práčkou GVS34 126DC3 energetickej triedy A+++ nielenže maximálne ušetríte, ale tiež oceníte jej pomerne nízku prevádzkovú hlučnosť 56/77 dB, vďaka ktorej vás nebude obťažovať nadmerným hlukom. Spoločnosť Candy si zakladá na funkčnom dizajne a skvelom výkone, čo potvrdzuje aj tento model. Svoje produkty inovuje špeciálnymi technológiami, medzi ktoré patrí napríklad Smart Touch pre bezdotykové prepojenie práčky s inteligentným telefónom a jej následné ovládanie. K tomu využíva modernú NFC technológiu. Zaiste oceníte aj možnosť odloženého štartu až o 24 hodín.

Srdcom kompaktnej Candy práčky je bubon Shiatsu s masážnymi bodmi na povrchu, kde pohodlne umiestnite až 6 kilogramov špinavej bielizne. Práčka sa preto hodí aj pre početnejšiu rodinu s množstvom oblečenia. Poteší vás efektívny a vysoko účinný prací cyklus aj široká škála programov pre špecifické typy tkanín. Navyše nemusíte čakať, až bude práčka úplne zaplnená – podľa množstva oblečenia automaticky určí optimálnu spotrebu vody a energie. Candy pamätal tiež na maximálnu bezpečnosť, preto je práčka opatrená ochranou proti pretečeniu Antioverflow, prepeneniu a detskou poistkou.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Maximálna náplň práčky6 kg
LCD DisplejÁno
Počet otáčok1200
Hlučnosť pri praní56 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní77 dB
Počet pracích programov16
Detská poistkaÁno
Ochrana proti pretečeniuÁno
Slim práčkaÁno
Fuzzy LogicÁno
 
Funkcie
Program na vlnuÁno
Rýchly programÁno
Odložený štartÁno
Program na jemnú bielizeňÁno
 
Rozmery
Výška85 cm
Šírka60 cm
Hĺbka37.8 cm
Hmotnosť60.5 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Práčky