... Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Stor 3 ks

Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Stor 3 ks

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 8,99

Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Detsk├í jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec je vyroben├í z plastu. Miska a tanierik s├║ vhodn├ę na r├┤zne pochutiny ako ─Źipsy, z├íkusky, chrumky. Poh├ír vhodn├Ż na nie vrel├ę n├ípoje.Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec obsahuje plytk├Ż, hlbok├Ż tanier a hrn─Źek. V┼íetko v pr├şjemnej ve─żkosti akur├ít pre detsk├ę stolovanie. Mo┼żnos┼ą zohria┼ą v mikrovlnej r├║re max 2 min├║ty. Objem hrn─Źeka 350 ml. Priemer misky 16 cm Priemer taniera 23 cm Trvanliv├ę, odoln├ę proti n├írazu, tak┼że mal├ę deti m├┤┼żu bezpe...

Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Stor 3 ks - ponuka obchodu

Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Stor 3 ks 
na sklade 8,99 € Do e-shopu

Parametre produktu Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01 Stor 3 ks

Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec 01
Detsk├í jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec je vyroben├í z plastu. Miska a tanierik s├║ vhodn├ę na r├┤zne pochutiny ako ─Źipsy, z├íkusky, chrumky. Poh├ír vhodn├Ż na nie vrel├ę n├ípoje.Jed├ílensk├í s├║prava Jednoro┼żec obsahuje plytk├Ż, hlbok├Ż tanier a hrn─Źek. V┼íetko v pr├şjemnej ve─żkosti akur├ít pre detsk├ę stolovanie.
Mo┼żnos┼ą zohria┼ą v mikrovlnej r├║re max 2 min├║ty.
Objem hrn─Źeka 350 ml. Priemer misky 16 cm Priemer taniera 23 cm Trvanliv├ę, odoln├ę proti n├írazu, tak┼że mal├ę deti m├┤┼żu bezpe─Źne pou┼ż├şva┼ą :) Licencovan├Ż v├Żrobok.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Potreby pre k┼Ľmenie