Pirelli P Zero 315/30 R22 107Y

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 314,70

┼á├şrka: 315mm, v├Ż┼íka: 30mm, priemer: 22 palcov, dez├ęn: P Zero. Pneumatika Pirelli P Zero je letn├í vysokov├Żkonn├í letn├í pneumatika. Medzn├şkom vo v├Żvoji radu Pirelli P Zero Ôäó bola vo─żba t├Żchto pneumat├şk ako origin├ílneho pr├şslu┼íenstva pre najv├Żkonnej┼íie a najsilnej┼íie modely na trhu. Asymetrick├Ż profil pon├║ka lep┼í├ş v├Żkon v pri─żnavosti a pri brzden├ş na mokrej aj suchej vozovke. Nov├í zmes na b├íze nanozlo┼żiek pre optim├ílnu pri─żnavos┼ą je dokonal├Żm rie┼íen├şm pre zv├Ż┼íen├ę pohodlie jazdy a vynikaj├║ci smer...

Pirelli P Zero 315/30 R22 107Y - ponuka obchodu

Pirelli P Zero ( 315/30 ZR22 (107Y) XL N0 ) 
4 dni 314,70 € Do e-shopu

Parametre produktu Pirelli P Zero 315/30 R22 107Y

┼á├şrka: 315mm, v├Ż┼íka: 30mm, priemer: 22 palcov, dez├ęn: P Zero.Pneumatika Pirelli P Zero je letn├í vysokov├Żkonn├í letn├í pneumatika. Medzn├şkom vo v├Żvoji radu Pirelli P Zero Ôäó bola vo─żba t├Żchto pneumat├şk ako origin├ílneho pr├şslu┼íenstva pre najv├Żkonnej┼íie a najsilnej┼íie modely na trhu. Asymetrick├Ż profil pon├║ka lep┼í├ş v├Żkon v pri─żnavosti a pri brzden├ş na mokrej aj suchej vozovke. Nov├í zmes na b├íze nanozlo┼żiek pre optim├ílnu pri─żnavos┼ą je dokonal├Żm rie┼íen├şm pre zv├Ż┼íen├ę pohodlie jazdy a vynikaj├║ci smerov├Ż pocit. Tri ┼íirok├ę pozd─║┼żne dr├í┼żky zais┼ąuj├║ ve─żmi vysok├Ż odpor proti akvaplaningu, zatia─ż co lamely do S zais┼ąuj├║ vynikaj├║ci akustick├Ż komfort. ┼átrukt├║ra so ┼íirok├Żmi a pevn├Żmi vzormi pon├║ka vynikaj├║cu stabilitu na ceste pri extr├ęmnej jazde, pri─Źom zaru─Źuje maxim├ílny pocit bezpe─Źnosti.
V┼íetky pneumatiky s├║ bez disku. Obr├ízok je ilustra─Źn├Ż.
Verzia P Zero je star┼íou verziou tohto dez├ęnu. Od roku 2016 pon├║ka spolo─Źnos┼ą Pirelli dez├ęn inovovan├Ż dez├ęn P-ZERO, ktor├Ż vyr├íbavn├Ż v dvoch prevedeniach, preveden├ş pre ┼íportov├ę vozidl├í a preveden├ş pre limuz├şny.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Pneumatiky