kde nak├║pi┼ą?

od 24,11

-10% z─żava

Osobn├í diagnostick├í v├íha EV-500 BT umo┼ż┼łuje bezdr├┤tov├Ż prenos nameran├Żch hodn├┤t do mobiln├ęho zariadenia cez Bluetooth┬«. Je kompatibiln├í s opera─Źn├Żmi syst├ęmami Android a iOS a ur─Źen├í na meranie osobnej hmotnosti a spracovanie ├║dajov z presnej digit├ílnej v├íhy zabudovanej v podstavci. T├íto met├│da v├í┼żenia je r├Żchla, bezpe─Źn├í a presn├í a v├Żsledok poskytuje za mal├Ż okamih. Telo v├íhy tvor├ş bezpe─Źnostn├ę tvrden├ę sklo a disponuje presn├Żm senzorovo-v├íhov├Żm syst├ęmom. Umo┼ż┼łuje meranie hmotnosti do 180 kg so s...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Orava EV-500BT - Digit├ílna osobn├í v├íha s bluetooth 
10 dn├ş 26,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Orava EV 500 BT - ponuky v obchodoch

Orava EV-500 BT 
na sklade 25,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Orava EV 500 BT

Osobn├í diagnostick├í v├íha EV-500 BT umo┼ż┼łuje bezdr├┤tov├Ż prenos nameran├Żch hodn├┤t do mobiln├ęho zariadenia cez Bluetooth┬«. Je kompatibiln├í s opera─Źn├Żmi syst├ęmami Android a iOS a ur─Źen├í na meranie osobnej hmotnosti a spracovanie ├║dajov z presnej digit├ílnej v├íhy zabudovanej v podstavci. T├íto met├│da v├í┼żenia je r├Żchla, bezpe─Źn├í a presn├í a v├Żsledok poskytuje za mal├Ż okamih.
Telo v├íhy tvor├ş bezpe─Źnostn├ę tvrden├ę sklo a disponuje presn├Żm senzorovo-v├íhov├Żm syst├ęmom. Umo┼ż┼łuje meranie hmotnosti do 180 kg so stupnicou po 100 g. Nameran├í hodnota sa okam┼żite zobraz├ş na preh─żadnom LCD displeji . V├íhu Orava EV-500 BT zapnete jednoducho dotykom chodidla, tak┼że sa k nej netreba ani zohn├║┼ą. Z├írove┼ł sa automaticky vypne pri ne─Źinnosti a nech├Żba ani indik├ícia pre┼ąa┼żenia a v├Żmeny bat├ęrie.
V spolupr├íci s Va┼íim smartf├│nom s OS Android alebo iOS, do ktor├ęho si nain┼ítalujete na┼íu aplik├íciu ÔÇ×SenssunHealthÔÇť alebo in├║ kompatibiln├║ aplik├íciu, dok├í┼że v├íha poskytova┼ą cez smartf├│n aj ─Ćal┼íie inform├ície, ako s├║:
┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó meranie telesnej hmotnosti (kg/libry) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó index telesnej hmotnosti (BMI ÔÇô Body Mass Index) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó meranie podielu telesn├ęho tuku (Body Fat (BF) ÔÇô meranie v %) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó podiel svalov v tele (Muscle - meranie v %) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó podiel vody v tele (Hydratation ÔÇô meranie v %) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó hmotnostn├Ż podiel kost├ş (Bone ÔÇô meranie v kg) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó z├íkladn├Ż (baz├ílny) metabolick├Ż v├Żdaj (BMR (Basal Metabolic Rate) ÔÇô meranie v kCal) ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á ÔÇó akt├şvny metabolick├Ż v├Żdaj (AMR (Active Metabolic Rate) ÔÇô meranie v kCal) ┬á Tieto ├║daje je mo┼żn├ę v├í┼żi┼ą a mera┼ą v aplik├ícii aj pre viacer├Żch u┼ż├şvate─żov, pr├şpadne s viacer├Żmi smartf├│nmi. Pre stiahnutie aplik├ície pou┼żite obchod Play (Android) alebo App Store (iOS), ─Źi oskenovan├şm QR k├│du v prilo┼żenom n├ívode.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Nosnos┼ą180 kg
Presnos┼ą v├í┼żenia100 g
DisplejÁno
 
Funkcie
Meranie tuku v teleÁno
Meranie vody v teleÁno
Meranie svalovej hmoty v teleÁno
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Osobn├ę v├íhy