... LANSINOH 2v1 dvojit├í ods├íva─Źka mlieka s ta┼íkou elektrick├í (dvojf├ízov├í) 1x1 set

LANSINOH 2v1 dvojit├í ods├íva─Źka mlieka s ta┼íkou elektrick├í (dvojf├ízov├í) 1x1 set

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 131,67

Ods├íva─Źka Lansinoh 2v1 elektrick├í ods├íva─Źka je pou┼żite─żn├í ako jedno - i dvojit├í. Prev├ídzka je mo┼żn├í napojen├şm priamo do elektrickej siete prostredn├şctvom prilo┼żen├ęho adapt├ęru doma, ale aj s pou┼żit├şm bat├ęrii na cest├ích ─Ćalej od domova. Technol├│gia oddelen├ęho ods├ívania od motorick├Żch ─Źast├ş zabezpe─Ź├ş, ┼że matersk├ę mlieko sa nedostane do hadi─Źiek a tak umo┼żn├ş ├║─Źinnej┼íie a bezpe─Źn├ę odst├ívanie. 2v1 Elektrick├í ods├íva─Źka m├í dve oddelen├ę f├ízy, ktor├ę napodob┼łuj├║ prirodzen├ę sanie die┼ąa┼ąa: &qu...

LANSINOH 2v1 dvojit├í ods├íva─Źka mlieka s ta┼íkou elektrick├í (dvojf├ízov├í) 1x1 set - ponuka obchodu

LANSINOH 2v1 dvojit├í ods├íva─Źka mlieka s ta┼íkou elektrick├í (dvojf├ízov├í) 1x1 set 
na sklade 131,67 € Do e-shopu

Parametre produktu LANSINOH 2v1 dvojit├í ods├íva─Źka mlieka s ta┼íkou elektrick├í (dvojf├ízov├í) 1x1 set

Ods├íva─Źka Lansinoh 2v1 elektrick├í ods├íva─Źka je pou┼żite─żn├í ako jedno - i dvojit├í. Prev├ídzka je mo┼żn├í napojen├şm priamo do elektrickej siete prostredn├şctvom prilo┼żen├ęho adapt├ęru doma, ale aj s pou┼żit├şm bat├ęrii na cest├ích ─Ćalej od domova.
Technol├│gia oddelen├ęho ods├ívania od motorick├Żch ─Źast├ş zabezpe─Ź├ş, ┼że matersk├ę mlieko sa nedostane do hadi─Źiek a tak umo┼żn├ş ├║─Źinnej┼íie a bezpe─Źn├ę odst├ívanie.
2v1 Elektrick├í ods├íva─Źka m├í dve oddelen├ę f├ízy, ktor├ę napodob┼łuj├║ prirodzen├ę sanie die┼ąa┼ąa:

"Stimula─Źn├í" f├íza na za─Źiatku pom├┤┼że spusti┼ą tok mlieka.
Druh├í f├íza je f├ízou "Ods├ívania", ktor├í pon├║ka pomal┼íie a hlb┼íie ods├ívanie, aby sa maximalizoval tok mlieka. Ods├ívacia f├íza pon├║ka v├Żberu z troch z naj├║─Źinnej┼í├şch sp├┤sobov ods├ívania pod─ża typu pou┼ż├şvate─żky, ktor├ę si je mo┼żn├ę e┼íte prisp├┤sobi┼ą k pln├ęmu pohodliu. Vo─żba sp├┤sobu a intenzity ods├ívania je vidie┼ą zobrazen├║ na LED podsvietenom LCD displeji ods├íva─Źky.

Ods├íva─Źky s├║ kompatibiln├ę so ┼íirok├Żm hrdlom f─ża┼íe, uz├íverom aj cuml├şkom, ─Źo umo┼ż┼łuje ├║pln├║ flexibilitu pou┼ż├şvania.
2v1 elektrick├í ods├íva─Źka je ve─żmi tich├í a jednoduch├í pre zlo┼żenie a ─Źistenie, ─Ź├şm sa st├íva vynikaj├║cim zariaden├şm dop─║┼łaj├║cim doj─Źenie.
S├║─Źas┼ąou ods├íva─Źky je ┼ít├Żlov├í prenosn├í ta┼íka na cestovanie, do ktorej sa zmest├ş cel├í ods├íva─Źka. S├║─Źas┼ąou balenia s├║ jedine─Źn├ę stabiln├ę stojany pre f─ża┼íe ods├íva─Źky. Viac na adcc.sk

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ods├íva─Źky