kde nak├║pi┼ą?

od 1 239,92

Skuto─Źne pohlcuj├║ce z├í┼żitky. E┼íte v├Ą─Ź┼íia odolnos┼ą. ASUS TUF Gaming FX504 je v├Żkonn├Ż notebook Windows 10, ktor├Ż kombinuje dokonal├ę hern├ę vlastnosti so zv├Ż┼íenou odolnos┼ąou, ktor├í presahuje be┼żn├ę ┼ítandardy. Patentovan├Ż syst├ęm Anti-Dust Cooling (ADC) zabezpe─Źuje dlh├║ ┼żivotnos┼ą a stabiln├Ż v├Żkon, zatia─ż ─Źo ├║┼żasn├Ż panel 120 Hz a 7.1-kan├ílov├Ż priestorov├Ż zvuk dokonale zabavia va┼íe zmysly ÔÇö FX504 je tou spr├ívnou vo─żbou pre v┼íetky va┼íe potreby za prijate─żn├║ cenu! PRV├Ł HERN├Ł TUF NOTEBOOK NAD┼áTANDARDN├ë DO...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Asus TUF Gaming FX504GM-E4233T FX504GM-E4233T + online video slu┼żba otta na 2 mesiace + ESET Internet Security ako... 
na sklade 1 260,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Asus FX504GM-E4233T - ponuky obchodov

3.5/5
ASUS TUF GAMING FX504GM-E4233T 
info v obchode 1 239,92 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Asus FX504GM-E4233T

Skuto─Źne pohlcuj├║ce z├í┼żitky. E┼íte v├Ą─Ź┼íia odolnos┼ą.

ASUS TUF Gaming FX504 je v├Żkonn├Ż notebook Windows 10, ktor├Ż kombinuje dokonal├ę hern├ę vlastnosti so zv├Ż┼íenou odolnos┼ąou, ktor├í presahuje be┼żn├ę ┼ítandardy. Patentovan├Ż syst├ęm Anti-Dust Cooling (ADC) zabezpe─Źuje dlh├║ ┼żivotnos┼ą a stabiln├Ż v├Żkon, zatia─ż ─Źo ├║┼żasn├Ż panel 120 Hz a 7.1-kan├ílov├Ż priestorov├Ż zvuk dokonale zabavia va┼íe zmysly ÔÇö FX504 je tou spr├ívnou vo─żbou pre v┼íetky va┼íe potreby za prijate─żn├║ cenu!

PRV├Ł HERN├Ł TUF NOTEBOOK
NADŠTANDARDNÉ DOTYKOVÉ OVLÁDANIE
Odoln├Ż a ─żahk├Ż FX504 je prv├Żm notebookom v rodine TUF Gaming. Je naplnen├Ż duchom The Ultimate Force (TUF) a navrhnut├Ż tak, aby nahnal strach v┼íetk├Żm nepriate─żom. V├Żkonn├Ż, prenosn├Ż a odoln├Ż v┼íestrann├Ż pr├şstroj FX504 dok├í┼że s ─żahkos┼ąou hra┼ą najnov┼íie hry, pon├║ka dokonal├ę mo┼żnosti multitaskingu a pritom poskytuje bezkonkuren─Źn├║ h├║┼żevnatos┼ą a trvanlivos┼ą a poskytne v├ím tak dokonal├ę hern├ę z├í┼żitky v mnoh├Żch nadch├ídzaj├║cich rokoch. Patentovan├Ż syst├ęm Anti-Dust Cooling chr├íni notebook proti prachu a zabezpe─Źuje potrebn├ę chladenie pre hry n├íro─Źn├ę na grafick├Ż v├Żkon a predl┼żuje ┼żivotnos┼ą stroja t├Żm, ┼że odv├ídza ┼íkodliv├ę ─Źastice prachu a ne─Źistoty von. ─îi u┼ż pou┼ż├şvate FX504 pre hry, alebo dlh├ę hodiny na pracovisku, vydr┼ż├ş v├ím rozhodne dlh┼íie aj v─Ćaka ┼żivotnosti 20 mili├│nov ├║derov kl├ívesov, ─Źo je dvojn├ísobok priemyslov├ęho ┼ítandardu. FX504 je navrhnut├Ż tak, aby vynikol za ka┼żd├Żch okolnost├ş ÔÇö vyberte si zo ┼ítyroch r├┤znych druhov dizajnu, ktor├ę odpovedaj├║ va┼íej osobnosti a ┼ít├Żlu. FX504 je mimoriadne n├íro─Źn├Ż a m├í v┼íetko, ─Źo potrebujete pre pr├ícu alebo va┼íe hry.
Dizajn
VYBERTE SI ┼áT├ŁL POD─ŻA VA┼áEJ CHUTE
FX504 bol vytvoren├Ż pre intenz├şvne hranie a efekt├şvny multitasking. Uk├í┼żte svetu, ┼że ste hr├í─Ź, alebo si vyberte profesion├ílny elegantn├Ż vzh─żad. FX504 je k dispoz├şcii v ┼ítyroch r├┤znych prevedeniach, ktor├ę vyhovuj├║ va┼íej osobnosti a ┼ít├Żlu. Jeho kovov├í povrchov├í ├║prava Premium Steel dokonca obsahuje aj ┼żiariace ─Źerven├ę logo ASUS ÔÇö dokonal├ę stv├írnenie hodn├┤t spolo─Źnosti.
PRENOSN├Ł...

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Notebooky