kde nakúpiť?

od 433,00

Chromebook 15 Viac priestoru pre vaše myšlienky. Viac zábavy Užite si pohlcujúci obraz na veľkej 15,6-palcovej obrazovke s rozlíšením Full HD, čo je najväčší displej medzi Chromebookmi. Technológia zabraňujúca odleskom a široký pozorovací uhol zaisťujú, aby bol obraz nielen veľký, ale aj jasný. Filmy aj vaše obľúbené skladby znejú naozaj dokonale vďaka dvom veľkým horizontálne uloženým reproduktorom. Vyššia rýchlosť Užite si rýchle pripojenie k bezdrôtovej sieti, ktorá je vďaka najmodernejšej be...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
Acer 15 NX.GPTEC.003 + ESET Internet Security ako darček 
10 dní 433,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky zadarmo
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Acer 15 NX.GPTEC.003 - ponuka obchodu

Parametre produktu Acer 15 NX.GPTEC.003

Chromebook 15
Viac priestoru pre vaše myšlienky.
Viac zábavy
Užite si pohlcujúci obraz na veľkej 15,6-palcovej obrazovke s rozlíšením Full HD, čo je najväčší displej medzi Chromebookmi. Technológia zabraňujúca odleskom a široký pozorovací uhol zaisťujú, aby bol obraz nielen veľký, ale aj jasný. Filmy aj vaše obľúbené skladby znejú naozaj dokonale vďaka dvom veľkým horizontálne uloženým reproduktorom.
Vyššia rýchlosť
Užite si rýchle pripojenie k bezdrôtovej sieti, ktorá je vďaka najmodernejšej bezdrôtovej technológii MIMO 2x2 802.11ac až trikrát rýchlejšia ako predchádzajúce generácie zariadení. Už nebudete musieť čakať, než sa váš počítač zapne. Tento notebook bude z vypnutého stavu plne pripravený len za sedem sekúnd.
Väčší priestor na skúmanie
Na najväčšom touchpade zo všetkých Chromebookov môžete klikať, posúvať, približovať a používať ďalšie dotykové gestá voľne a s ľahkosťou. Vstavaná webová kamera podporuje spracovanie obrazu High Dynamic Range a ponúka jasnejšie fotografie a kvalitnejšie videohovory. Náš Chromebook je tiež skvelý na pohľad i na dotyk, takže je výborným spoločníkom pri každej výprave.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Notebooky