kde nak├║pi┼ą?

od 195,00

V pr├şpade HRM-SwimÔäó v├Żrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spo─żahlivo pou┼żite─żn├Ż aj po─Źas pl├ívania, ─Źo je z be┼żn├Żm pulzomerom nemo┼żn├ę. Kon┼ítrukcia a pou┼żit├ę materi├íly expanznej ─Źasti (hrudn├Ż p├ís) maj├║ ┼ípeci├ílny proti┼ímykov├Ż povrch, ktor├Ż zabezpe─Źuje maxim├ílnu pri─żnavos┼ą na ko┼żu aj po─Źas pl├ívania. V─Ćaka nov├ęmu pulzomeru m├┤┼żete zjednoti┼ą meranie a z├íznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri pl├ívan├ş (v krytom baz├ęne alebo otvorenej vode). Po─Źas pl├ívania "uklad├í" nameran├ę hodnoty pulzu do ...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin HRM-Tri & HRM-Swim - sada pulzomerov 
2 dni 195,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin HRM-Tri & HRM-Swim - ponuka obchodu

Parametre produktu Garmin HRM-Tri & HRM-Swim

V pr├şpade HRM-SwimÔäó v├Żrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spo─żahlivo pou┼żite─żn├Ż aj po─Źas pl├ívania, ─Źo je z be┼żn├Żm pulzomerom nemo┼żn├ę. Kon┼ítrukcia a pou┼żit├ę materi├íly expanznej ─Źasti (hrudn├Ż p├ís) maj├║ ┼ípeci├ílny proti┼ímykov├Ż povrch, ktor├Ż zabezpe─Źuje maxim├ílnu pri─żnavos┼ą na ko┼żu aj po─Źas pl├ívania. V─Ćaka nov├ęmu pulzomeru m├┤┼żete zjednoti┼ą meranie a z├íznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri pl├ívan├ş (v krytom baz├ęne alebo otvorenej vode). Po─Źas pl├ívania "uklad├í" nameran├ę hodnoty pulzu do vstavanej pam├Ąte (20-hod├şn z├íznamu), kde s├║ pripraven├ę na okam┼żit├║ synchroniz├íciu s kompatibiln├Żmi hodinkami ihne─Ć po vynoren├ş sa alebo po skon─Źen├ş tr├ęningu.

HRM-TriÔäó je ┼ípeci├ílnej navrhnut├Ż pre komfortn├ę pou┼żitie pri pl├ívan├ş, cyklistike aj behu. V├Żrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spo─żahlivo a komfortne pou┼żite─żn├Ż po─Źas pl├ívania, cyklitike aj behu - teda po─Źas cel├ęho triatlonov├ęho preteku ─Źi Ironmana.

Kadencia je po─Źet krokov za min├║tu. Zobrazovan├í hodnota je s├║─Źtom v┼íetk├Żch krokov (─żava i prav├í noha) a hodinky pon├║kaj├║ okam┼żit├ę hodnotenie na farebnej ┼ík├íle a a d├íta s├║ dostupn├ę po pripojen├ş pulzomera ku kompatibiln├Żm Garmin hodink├ím.

Vertik├ílna oscil├ícia je hodnota "odskoku" pri odraze po─Źas behu. Zobrazuje sa hodnota vertik├ílneho pohybu tela, meran├í v centimetroch na ka┼żdy krok a a d├íta s├║ dostupn├ę po pripojen├ş pulzomera ku kompatibiln├Żm Garmin hodink├ím.

─îas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje ─Źas kontaktu so zemou pri behu pre ka┼żd├Ż krok. ─îas je meran├Ż v milisekund├ích a d├íta s├║ dostupn├ę po pripojen├ş pulzomera ku kompatibiln├Żm Garmin hodink├ím.

Nap├íjanie je zabezpe─Źen├ę vymenite─żnou bat├ęriou CR2032, ktorej v├Żdr┼ż je a┼ż 10 mesiacov (v z├ívislosti od pou┼ż├şvania).

Bezdr├┤tov├ę rozhranie pre pripojenie kompatibiln├Żch ┼íportov├Żch hodiniek (nie s├║ v balen├ş).

Ka┼żd├Ż m├í pri tr├ęningu in├Ż cie─ż, ─Źi u┼ż je to chudnutie, zlep┼íenie kond├şcie, prevencia srdcovocievnych ochoren├ş... Pre ka┼żd├Ż cie─ż je nevyhnutn├ę sledova┼ą pulz, aby bol tr├ęning ─Źo najefekt├şvnej┼í├ş. Hodinky v├ís upozornia zvukov├Żm sign├ílom na vysok├Ż alebo naopak n├şzky pulz.

Integrovan├Ż (gyroskopick├Ż) akcelerometer v module zabepe─Ź├ş anal├Żzu a z├íznam metriky behu - Running Dynamics.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Navig├ície - pr├şslu┼íenstvo