Garmin HRM-Swim - pulzomer pre plávanie

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 97,00

Novinka v ponuke volite─żn├Żch pulzomerov Garmin HRM-SwimÔäó je v├┤bec prv├Ż pulzomer od Garmin ur─Źen├Ż pre pou┼żitie (sn├şmanie a z├íznam pulzu) po─Źas pl├ívania. V├Żrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spo─żahlivo pou┼żite─żn├Ż aj po─Źas pl├ívania, ─Źo je z be┼żn├Żm pulzomerom nemo┼żn├ę. Kon┼ítrukcia a pou┼żit├ę materi├íly expanznej ─Źasti (hrudn├Ż p├ís) maj├║ ┼ípeci├ílny proti┼ímykov├Ż povrch, ktor├Ż zabezpe─Źuje maxim├ílnu pri─żnavos┼ą na ko┼żu aj po─Źas pl├ívania. V─Ćaka nov├ęmu pulzomeru m├┤┼żete zjednoti┼ą meranie a z├íznam pulzu nie...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin HRM-Swim - pulzomer pre pl├ívanie 
2 dni 97,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin HRM-Swim - pulzomer pre plávanie - ponuka obchodu

Parametre produktu Garmin HRM-Swim - pulzomer pre plávanie

Novinka v ponuke volite─żn├Żch pulzomerov Garmin HRM-SwimÔäó je v├┤bec prv├Ż pulzomer od Garmin ur─Źen├Ż pre pou┼żitie (sn├şmanie a z├íznam pulzu) po─Źas pl├ívania. V├Żrobca prepracoval dizajn tak, aby bol spo─żahlivo pou┼żite─żn├Ż aj po─Źas pl├ívania, ─Źo je z be┼żn├Żm pulzomerom nemo┼żn├ę. Kon┼ítrukcia a pou┼żit├ę materi├íly expanznej ─Źasti (hrudn├Ż p├ís) maj├║ ┼ípeci├ílny proti┼ímykov├Ż povrch, ktor├Ż zabezpe─Źuje maxim├ílnu pri─żnavos┼ą na ko┼żu aj po─Źas pl├ívania.

V─Ćaka nov├ęmu pulzomeru m├┤┼żete zjednoti┼ą meranie a z├íznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri pl├ívan├ş (v krytom baz├ęne alebo otvorenej vode). Po─Źas pl├ívania "uklad├í" nameran├ę hodnoty pulzu do vstavanej pam├Ąte (20-hod├şn z├íznamu), kde s├║ pripraven├ę na okam┼żit├║ synchroniz├íciu s kompatibiln├Żmi hodinkami ihne─Ć po vynoren├ş sa alebo po skon─Źen├ş tr├ęningu.

ANT+ bezdr├┤tov├ę komunika─Źn├ę rozhranie pre pripojenie HRM-SwimÔäó ku kompatibiln├ęmu zariadeniu Garmin.

Nap├íjanie je zabezpe─Źen├ę vymenite─żnou bat├ęriou CR2032, ktorej v├Żdr┼ż je a┼ż 10 mesiacov (v z├ívislosti od pou┼ż├şvania).

Tento produkt je vhodn├Ż pre Forerunner 920XT, epix, fenix 3 Pri samostatnom n├íkupe pr├şslu┼íenstva Garmin, Tomtom, Kenwood a Nilox je nutn├ę zvoli┼ą prepravu DPD spolu s platbou za tovar vopred na ├║─Źet. Po obdr┼żan├ş platby dostanete od n├ís emailom fakt├║ru, tovar m├┤┼żte o─Źak├íva┼ą u┼ż nasledovn├Ż pracovn├Ż de┼ł. ┬á

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Navig├ície - pr├şslu┼íenstvo