Garmin Dia─żkov├ę ovl├ídanie Edge 1000

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 49,50

Prepracovan├Ż cyklopo─Ź├şta─Ź s GPS a navig├íciou pre n├íro─Źn├Żch! Je vybaven├Ż farebn├Żm dotykov├Żm displejom s du├ílnou orient├íciou, ktor├Ż je prisp├┤soben├Ż pre ovl├ídanie v rukaviciach, aj v da┼żdi. Ka┼żd├í jazda sa stane z├í┼żitkom v─Ćaka dod├ívan├Żm map├ím - Turistickej mape Slovenska (SK TOPO + SK TOPO cyklo) a cyklomape Eur├│py. Edge 1000 vyu┼żijete rovnako efekt├şvne pri cestnej alebo ter├ęnnej cyklistike. Najnov┼íia technol├│gia umo┼ż┼łuje komunik├íciu s prehadzova─Źkou bicykla. ┼áirok├ę spektrum dod├ívan├ęho a volite─żn...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin Dia─żkov├ę ovl├ídanie Edge 1000 
2 dni 49,50 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin Dia─żkov├ę ovl├ídanie Edge 1000 - ponuka obchodu

Parametre produktu Garmin Dia─żkov├ę ovl├ídanie Edge 1000

Prepracovan├Ż cyklopo─Ź├şta─Ź s GPS a navig├íciou pre n├íro─Źn├Żch! Je vybaven├Ż farebn├Żm dotykov├Żm displejom s du├ílnou orient├íciou, ktor├Ż je prisp├┤soben├Ż pre ovl├ídanie v rukaviciach, aj v da┼żdi. Ka┼żd├í jazda sa stane z├í┼żitkom v─Ćaka dod├ívan├Żm map├ím - Turistickej mape Slovenska (SK TOPO + SK TOPO cyklo) a cyklomape Eur├│py. Edge 1000 vyu┼żijete rovnako efekt├şvne pri cestnej alebo ter├ęnnej cyklistike. Najnov┼íia technol├│gia umo┼ż┼łuje komunik├íciu s prehadzova─Źkou bicykla.

┼áirok├ę spektrum dod├ívan├ęho a volite─żn├ęho pr├şslu┼íenstva umo┼ż┼łuje z Edge 1000 z├şska┼ą maximum infom├íci├ş v re├ílnom ─Źase s mo┼żnos┼ąou vyu┼żitia on-line funkci├ş a zobrazan├şm notifik├íci├ş po pripojen├ş ku kompatibiln├ęmu smartf├│nu (cez Bluetooth). Exkluz├şvnou novinkou bude mo┼żnos┼ą integr├ície Edge 1000 k syst├ęmom elektronick├ęho radenia prevodov - Shimano Di2 electronic shifting systems. Okrem celkom nov├ęho, prepracovan├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania pon├║ka Edge 1000 nov├ę mo┼żnosti nastavenia zobrazenia v z├ívislosti od druhu aktivity (tr├ęning, pretek) a typu aktivity (cestn├í cyklistika, MTB a pod.). Bonusom je tie┼ż dod├ívan├Ż vysunut├Ż dr┼żiak Edge.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Navig├ície - pr├şslu┼íenstvo