Garmin BlueChart G2 - EU509S / Plavebná mapa Dunaja

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 137,00

Hlavné prednosti Mapa na rozdiel od starších mapových edícií BlueChart, poskytuje perspektívny poh─żad nad mapou pri navigácií a spolu s rozšíreným obsahom ponúka prepracovaný produkt pre rie─Źnu a námornú navigáciu. Edícia BlueChart® G2 na detailných podkladoch vo vysokom rozlíšení a na prekreslených záberoch prístavov,...

V├Żber overen├Żch obchodov

gps-navigacie.sk
Garmin BlueChart G2 - EU509S / Plavebn├í mapa Dunaja 
2 dni 137,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5 €
Do e-shopu

Garmin BlueChart G2 - EU509S / Plavebná mapa Dunaja - ponuka obchodu

Parametre produktu Garmin BlueChart G2 - EU509S / Plavebná mapa Dunaja

Hlavné prednosti Mapa na rozdiel od starších mapových edícií BlueChart, poskytuje perspektívny poh─żad nad mapou pri navigácií a spolu s rozšíreným obsahom ponúka prepracovaný produkt pre rie─Źnu a námornú navigáciu. Edícia BlueChart® G2 na detailných podkladoch vo vysokom rozlíšení a na prekreslených záberoch prístavov, marín, námorných dráh, naviga─Źných zna─Źení a iných bodov záujmu (POI). Okrem podrobnejšieho zákresu oblastí pobre┼żia a prístavou (na mori), ponúka zvýšenú podrobnos┼ą zákresu oblastí pobre┼żia na pevnine s databázou bodov záujmu (POI). Popis a obsah mapy z edície Bluechart g2 Detailné pokrytie rieky Dunaj od delty a┼ż po vyústenie do ─îierneho mora - vi─Ć preh─żad pokrytia na obrázku. Pokrytie tie┼ż obsahuje oblas┼ą hlavného kanála do Schwabachu, pokrytie rieky Neckar smerom na Stuttgart, pokrytie jazera Chiemsee, Neusiedler See, Balatón, rieky Savar, pokrytie oblasti kanálu s vyústením do ─îierneho mora, deltu rieky a tie┼ż pokrytie oblasti pobre┼żia ─îierneho mora od Delty do Varny (Bulharsko).

Dostupnos┼ą produktov z tejto edície je rozdelená do samostatných regiónov. Z kompletnej ponuky sme vybrali preferovanú oblas┼ą s pokrytím celého splavného toku rieky DUNAJA. V prípade záujmu sú ─Ćalšie regióny dostupné pod─ża po┼żiadavky na objednávku. Kontrétny región pod─ża vašej po┼żiadavky si mô┼żete vybra┼ą na odkaze > > > Alternatívne mô┼żete pri výbere po┼żadovaného regiónu vyu┼żi┼ą >>> interaktívnu mapu <<< . Vašu po┼żiadavku pošlite emailom alebo kontaktujte zodpovednú osobu telefonicky. Pou┼żitie mapy Námorné mapy z edície Bluechart g2 sú výhradne dodávané na pamä┼ąových kartách formátu microSD s prilo┼żenou redukciou na formát SD. Pou┼żitie mapy je viazané na dodávanú SD kartu pre kompatibilné GPS naviga─Źné zariadenia zna─Źky Garmin.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Navig├ície - pr├şslu┼íenstvo