kde nakúpiť?

od 646,40

Mraznička sa radí do energetickej triedy A+++, takže sa môžete spoľahnúť, že nebude zbytočne plytvať vašou elektrickou energiou. So svojimi malými rozmermi sa táto vstavaná mraznička s objemom 95 litrov zmestí takmer všade. O tlmené zatváranie dverí sa stará systém softClose, ktorý jemne dovrie dvere v prípade, že zvierajú uhol 20° a nižšie. Tri skladovacie boxy, ktoré zaistia veľa miesta pre uskladňovanie potravín, sú vyrobené z transparentného materiálu, preto budete mať vždy dokonalý prehľad...

Siemens GI21VAD40 - ponuka obchodu

Parametre produktu Siemens GI21VAD40

Mraznička sa radí do energetickej triedy A+++, takže sa môžete spoľahnúť, že nebude zbytočne plytvať vašou elektrickou energiou.

So svojimi malými rozmermi sa táto vstavaná mraznička s objemom 95 litrov zmestí takmer všade. O tlmené zatváranie dverí sa stará systém softClose, ktorý jemne dovrie dvere v prípade, že zvierajú uhol 20° a nižšie. Tri skladovacie boxy, ktoré zaistia veľa miesta pre uskladňovanie potravín, sú vyrobené z transparentného materiálu, preto budete mať vždy dokonalý prehľad o tom, čo kde skladujete. Mraznička disponuje funkciou supermrazenia, ktorá zaistí okamžité zmrazenie novo vložených potravín. Pokiaľ dôjde k nežiaducemu vzostupu teploty, pomocou optického a zvukového výstražného signálu vás na to systém upozorní. Pri poruche mrazničky možno potraviny skladovať bez strachu o ich čerstvosť ešte ďalších 22 hodín.

Vďaka kapacite, s ktorou sa mraznička pýši, v nej zmrazíte až 12 kg potravín počas 24 hodín. Technológia freshSense využíva niekoľkých senzorov. Tie majú za úlohu zaistiť, aby teplota vo vnútri spotrebiča zostala stabilná. Preto sa môžete tešiť na to, že vaše potraviny zostanú čerstvé podstatne dlhšie než v bežných mrazničkách. V balení nájdete aj praktické príslušenstvo, ako je dvojica chladiacich akumulátorov a miska na ľad.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Hlučnosť37 dB
Spotreba el. energie0.28 kWh
 
Objemové vlastnosti
Objem mrazničky95 l
Počet oddelených priestorov3
 
Klimatické vlastnosti
Mraziaci výkon12 kg/24 hod.
Akumulačná doba22 hod.
 
Rozmery
Hmotnosť37 kg
Výška87.4 cm
Šírka55.8 cm
Hĺbka54.5 cm
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Mrazničky